Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Наші цінності

Цінності – це серце компанії, її душа. Цінності – це правила життя команди Platinum. Людина, яка розділяє наші принципи та своїми вчинками підтримує наші Цінності – людина команди Platinum. 

  • ВІДДАНІСТЬ ІДЕЇ. Я – господар Нашого успіху. Де б я не був і яку б роботу не виконував, я завжди розумію, що від моїх особистих зусиль залежить успіх всього банку.
  • НАДІЙНІСТЬ. Завжди тримай слово. Я приймаю відповідальність, завжди якісно та вчасно виконую обіцяне.
  • ІННОВАЦІЙНІСТЬ. Подумай по іншому – та зроби краще. Кожен день я дивлюсь навколо себе та шукаю нові можливості зробити щось краще. А коли знаходжу – я докладаю всіх зусиль для того, щоб нова можливість стала реальністю.
  • ЕФЕКТИВНІСТЬ. Роби економно, швидко, якісно. Під час виконання будь-якого завдання я досягаю максимального результату за мінімум часу та ресурсів, завжди забезпечуючи безкомпромісну якість.
  • ЧЕСНІСТЬ. Нема чого приховувати, нема за що соромитись. Я поводжусь так, як хотів би щоб поводилися зі мною, та завжди можу відкрито розповісти про свої ділові рішення та вчинки своїм колегам та керівництву.
  • КОМУНІКАБЕЛЬНІСТЬ. Слухай так, щоб говорили, говори так, щоб слухали. Я завжди готовий встановлювати та підтримувати позитивні контакти та ділові зв’язки. Під час спілкування з оточуючими мене людьми, для мене важливо розуміти співрозмовника та знаходити з ним точки зіткнення.