Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Тендери

Platinum Bank у всіх своїх діях дотримується принципів відкритості і прозорості.

При цьому у центрі уваги Platinum Bank стоїть безперервна взаємодія із зацікавленими сторонами банку. Конструктивні і прозорі взаємовідносини зі стейкхолдерами ми вважаємо однією з ключових умов довгострокового економічного зростання.

Тому для нас є важливою побудова чесних і довгострокових відносин із нашими підрядниками і постачальниками.

Для забезпечення принципу відкритості і прозорості ми ввели систему проведення онлайн тендерів, яка значно спрощує процес закупівель як для банку, як для замовника, так і для наших партнерів.

Усі дії користувачів системи строго контролюються, відслідковуються і заносяться до архіву дій, що робить процедури закупівель у банку абсолютно прозорими. Система забезпечує абсолютний захист інформації, повністю виключаючи її витік або розголошення.

Прозорість даної системи полягає у виключенні людського фактору в процесі проведення вибору, учасники не бачать найменування конкурента, але бачать кращу ціну і крок ставки.

Розроблена система дозволяє досягати основних цілей:

  • Прозорість процесу закупівель
  • Оптимізація і структуризація усіх процесів закупівель через чітке визначення ролей, процедур і документів
  • Створення єдиної бази постачальників і управління рейтингом кожного з них
  • Спрощення централізованого контролю процесу проведення закупівель і прийнятих рішень, при цьому підвищення надійності, прозорості і зручності

Кожний тендер – це початок партнерського шляху з компаніями, тому вже на етапі тендеру керівництво банку надає максимум інформації для пошуку кращого рішення.

Обов’язковою умовою проведення тендерів є прозорість, етичність та взаєморозуміння.

Ми раді запросити вас взяти участь у тендерах, що проводяться нашою компанією, на окремо створеному ресурсі, який є запорукою рівноправної участі усіх компаній – заявників і гарантує об’єктивність прийняття рішення тендерної комісії.


Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг