Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Співпраця зі стейкхолдерами

В центрі уваги Platinum Bank – безперервна взаємодія з зацікавленими сторонами. Ми намагаємося знаходити розумний баланс інтересів, як в стратегічному плануванні, так і у вирішенні щоденних ситуацій.

 

 

 

Platinum Bank співпрацює з широким колом зацікавлених сторін:

  • Клієнти. Ми працюємо в сфері надання послуг і для нас, перш за все, важливі інтереси та потреби клієнтів. Ми завжди намагаємося створити найбільш комфортні умови співробітництва. Саме тому було створено спеціальну програму (link) з покращення якості обслуговування клієнтів. Кожного дня ми працюємо з метою передбачити очікування наших клієнтів і здивувати їх.
  • Співробітники. Наші співробітники – це той фундамент, на якому тримається банк. Саме тому, для нас важливо створювати сприятливі умови для роботи, в яких наші співробітники досягатимуть цілей і зможуть реалізувати свої професійні якості. Всі наші співробітники задіяні в різноманітних аспектах життя банку і підтримують проекти, які допомагають покращити життя суспільства.
  • Акціонери. Наші акціонери активно підтримують стратегію розвитку банку та нововведення, які сприяють вдосконаленню співпраці з клієнтами. Підтримка акціонерів дозволяє нашим клієнтам відчувати комфорт при взаємодії з банком та безпеку своїх інвестицій.
  • Спільнота. Ми розуміємо, що працюємо для людей і серед людей. Усі наші дії ми співвідносимо із тим, як вони впливають на суспільство. Ми зацікавлені принести суспільству більше користі.

Ми активно взаємодіємо із підрядниками і постачальниками, а також впроваджуємо принцип Go Green у цих компаніях, що дозволяє зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Ми вважаємо, що конструктивні і прозорі взаємовідносини із зацікавленими сторонами - одна з ключових умов довгострокового розвитку банку.