Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

День Святого Миколая

В рамках проекті «День Святого Миколая» Platinum Bank на зібрані працівиками кошти купує розвиваючі ігри та теплий одяг для дітей з дитячих будинків, будинків матері та дитини, а також шкіл-інтернатів.

Час Новорічних свят по праву можна назвати самим улюбленим та довгоочікуваним для діток. Але, нажаль, не всі діти мают можливість відчути всю палітру яскравих подій, які приносять ці дні.

Розуміючи це, Platinum Bank реалізував проект «День Святого Миколая», в рамках якого працівники банку збирають кошти на купівлю подарунків для дітей з дитячих будинків, залишених без батьківської турботи. Діти отримують розвиваючі іграшки, теплий одяг, і, найголовніше, розуміння того, що про них пям'ятають, про них піклуються, вони не самі.

Спеціалізований дитячий будинок, Боярка

18 грудня 2009 Platinum Bank поздоровив дітей «Боярського спеціалізованого дитячого будинку», в якому мешкають 66 діток віком до 6 років. Передано розвиваючі іграшки та теплий одяг.

Центр матері та дитини, Фастів

18 грудня 2009 ми відвідали центр «Мати та дитина разом» в місті Фастові, де мешкають 6 мам з дітками до 1,5 років. Дітям були передані розвиваючі іграшки та теплі речі. Також дитячий будинок забезпечили миючими та чстящими засобами гігієни.

Люботинський будинок матері та дитини, Харків

18 грудня 2009 Platinum Bank поздоровив дітей Харківського Люботинського будинку матері та дитини, в якому мешкають 7 матерів-одиначок і 11 діток. Передано теплі речі та розвиваючі іграшки.

Багатодітня родина, Київ

18 дгрудня 2009 Platinum Bank поздоровив родину Лесі Михайлівни Гіптенко, яка самостійно виховує 5 дітей. Родині підготували грошовий подарунок та мобільні телефони для оперативного зв'язку