Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Фінансовий світ для дітей

Програми допомоги дітям передбачають проекти, направлені на розвиток фінансової гармотності підростаючого покоління, а також на реалізацію освітньої програми з навчання дітей комп'ютерній грамоті.
Проект «Фінансовий світ для дітей» Platinum Bank реалізовує спільно з бізнес - школою для дітей, підлітків та батьків «Детки-Монетки» та дитячим табором «Мастерская мечты», діючим при культурно- освітньому центрі «Мастер-Класс».

В ході реалізації проекту Platinum Bank проводить уроки фінансової грамотності для дітей. Керівництво банку розповідає учням школи принципи роботи банківської системи України та Platinum Bank зокрема. Організовуються екскурсії по банку, в ході яких діти не лише спостерігають, як проводяться банківські операції, а й мають нагоду взяти участь в їх здійсненні.


Урок фінансів №1, Київ

Перший урок провели 22.06.2009 року. Дітям підготували презентацію та роздатковий матеріал. А сам урок проводили Олена Франковська, член правління та директор з продажу Platinum Bank та Анджей Олійник, директор з маркетингу Platinum Bank, від розповідей яких діти були в захваті.

Урок фінансів №2, Київ

16.07.2009 року провели другий урок, під час якого дітей знову ж таки чекала розповідь правління банку про основи банківської системи України, та екскурсія по головним підрозділам Platinum Bank. По закінченню уроку більшість дітей зі впевненістю заявили, що в майбутньому хочуть стати банкірами.