Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

«Pt – Перспективні технології навчання»

Основною метою проекту є демонстрація талантів педагогів у процесі викладання предмету «Основи економіки» з використанням комп’ютерного класу школи в освітньому процесі «Навчання вищої проби». Проект дозволить модернізувати та покращити процес навчання в школах України, використовуючи комп’ютерні технології.

Відкритий конкурс педагогічної майстерності з використанням інтерактивного навчального контенту в освітньому процесі «Навчання вищої проби» проводиться в рамках пілотного проекту «Pt - Перспективні технології навчання».

В конкурсі можуть взяти участь викладачі предмету «Основи економіки» та класні керівники 1-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської областей та м. Сімферополь.

За умовами конкурсу школам пропонується розробити цикл ігрових та факультативних уроків з предмету «Основи економіки» із використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп’ютерного класу.

З 6 вересня 2011 року по 30 вересня 2011 року учасники подають заявку на участь у конкурсі за встановленим взірцем у регіональне представництво Platinum Bank умістах Одеса, Миколаїв, Дніпродзержинськ, Нікополь, Новомосковськ, Сімферополь.

Конкурс проводиться в 4 номінаціях, у кожній з яких учасники отримують Гран Прі та Перше місце. 

1. Розробка факультативного ігрового уроку для учнів 1-7 класів з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп’ютерного класу.  

2. Розробка факультативного ігрового уроку для учнів 1-7 класів за участю батьків з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп’ютерного класу. 

3. Розробка циклу ігрових уроків (розрахований на одну чверть) для учнів старших класів (10-11 клас) з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп’ютерного класу.  

4. Розробка календарного планування (розраховане на одну чверть) для учнів старших класів (10-11 клас) з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі нового комп’ютерного класу.

В результаті, вісім шкіл-переможниць будуть обладнані комп’ютерними класами, що дозволить учням у більш простій та ігровій формі освоювати теоретичні знання з економіки на практиці, що в свою чергу значно полегшить та прискорить засвоєння предмету. 

Партнерами сучасного проекту виступили такі компанії: «Майкрософт Україна», «МТС УКРАЇНА», які крім нових комп’ютерних класів підготували також і освітні заходи.

Експерти Platinum Bank проведуть захоплюючі фінансові ігрові зустрічі – «Платинум Посиденьки» для школярів 1-7 класів. На цих заняттях кожна дитина зможе поставити «дитяче» запитання на «дорослу» тему грошей. Компанія «Майкрософт Україна» забезпечить навчання усіх педагогів шкіл-переможниць роботі з комп’ютерною технікою в рамках навчального курсу Майкрософт «Цифрові технології». А компанія «МТС УКРАЇНА» проведе «Уроки мобільної грамотності» для школярів 4-5 класів.

Конкурс покликаний стимулювати мотивацію педагогів до активного використання комп’ютерних технологій як невід’ємної складової сучасного навчального процесу, підвищення рівня освіти в сфері фінансів та економіки.

Офіційне положення конкурсу читайте тут.

Лист Міністерства Освіти  і Науки України  щодо підтримки конкурсу «Навчання вищої проби».