Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Комп’ютерний світ для дітей

У своїй діяльності Platinum Bank дотримується принципу рівності: усі мають рівні права та можливості, і діти з дитячих будинків не є виключенням. Вони мають право на гарну освіту та можливість гідного працевлаштування.

Ми хочемо, щоб кожна дитина отримала всі радощі і переваги дитинства! І для сучасної дитини такий подарунок як комп'ютер не просто привілей, це необхідність. Тому ми звертаємо особливу увагу на оснащення дитячих будинків комп'ютерними класами.

Центр реабілітації молодих інвалідів, Харків

Platinum Bank спільно з Харківським центром реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» відкрив комп'ютерний клас, обладнаний на 8 робочих місць для молоді з обмеженими можливостями. Це вже другий комп'ютерний клас, який ми відкриваємо в Харкові.

Школа-інтернат для дітей-сиріт, Одеса

В Одесі 24 червня наш банк відкрив комп'ютерний клас в загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування. Вихованці дитячого будинку отримали клас, обладнаний на 5 робочих місць.

Дитячий будинок "Материнка", Біла Церква

У грудні 2010 року Platinum Bank відкрив комп'ютерний клас у Білій Церкві, Київська область. Комп'ютерний клас, обладнаний на 6 робочих місць отримав дитячий будинок «Материнка». Нам дуже приємно, що в результаті нашої співпраці діти отримують можливість вивчати комп'ютерний світ. Ми ж в свою чергу і надалі будемо робити все можливе, щоб допомагати їм.

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»

У грудні 2010 року Platinum Bank відкрив комп'ютерний клас у Білій Церкві, Київська область. Відкрито комп'ютерний клас на 6 робочих місць в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода». Нам дуже приємно, що в результаті нашої співпраці діти отримують можливість вивчати комп'ютерний світ. Ми ж в свою чергу і надалі будемо робити все...

Спеціалізована школа-інтернат № 3, м. Миколаїв

23 квітня 2011 годя в Миколаєві в спеціалізованій школі-інтернаті № 3 відбулося урочисте відкриття комп'ютерного класу від Platinum Bank.

Дитячий будинок № 1, м. Дніпропетровськ

6 грудня 2010 на урочистому відкритті відділення нашого банку в м. Дніпропетровськ, директор міського дитячого будинку № 1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримав від Platinum Bank сертифікат на оснащення комп'ютерного класу ноутбуками та комп'ютерної меблями, відкриття якого відбулося через тиждень. На цих комп'ютерах була...

Школа-інтернат № 1, м. Павлоград

7 грудня у Павлограді проходило відкриття ще відділення, і на події також була присутня директор загальноосвітньої школи-інтернату I - II ступенів № 1, яким банк подарував комп'ютерний клас. Передано: 10 комплектів меблів, 10 ноутбуків і 2 МФУ

Навчально-виховний заклад № 36, м. Оршанець, Черкаська область

У січні 2011 року ми відкрили новий комп'ютерний клас у навчально-виховному закладі № 36, м. Оршанець, Черкаська область. Школа-дитячий садок № 36 розташовується у військовому містечку, і є єдиним навчальним закладом цього населеного пункту, і без комп'ютерного класу всі діти м. Оршанець були позбавлені можливості вивчати інформатику, і просто працювати...

Школа-інтернат № 3, Запоріжжя

К празднику знаний 1 сентября 2011 года банк открыл еще один компьютерный класс в городе Макеевка. Воспитанники государственного детский дом № 1 получили оборудованный ноутбуками с программой Microsoft Refirbisher компьютерный класс.

Дитячий будинок № 1, м. Макіївка, Донецька область

До свята знань 1 вересня 2010 року банк відкрив ще один комп'ютерний клас в місті Макіївка. Вихованці державного дитячий будинок № 1 отримали обладнаний ноутбуками з програмою Microsoft Refirbisher комп'ютерний клас.

Дитячий будинок "Любисток", Самбір, Львівська область

24 червня 2010 відбулося відкриття нового комп'ютерного класу для вихованців львівського дитячого будинку «Любисток», який знаходиться в м. Самборі. Наш банк не тільки подарував дитячому дому 6 ноутбуків, але також обладнав комп'ютерний клас столами і стільцями. Ми завжди раді допомагати дітям розвиватися і вчитися, маючи при цьому можливість...

Організація «УТОГ», клас для глухих дітей, Харків

1 червня 2009 року відбулось відкриття комп'ютерного класу для дітей та молоді з обмеженими можливостями слуху на базі Будинку культури Харківської обласної організації «УТОГ». Цей клас унікальний тим, що позволить глухим дітям вивчати мову жестів.

Молодіжно-підлітковий центр «Шелтер+», Кривий Ріг

25 лютого 2009 року - відкрито комп'ютерний клас в молодіжно-підлітковому центрі «Шелтер+», який відвідують щотижня сотні соціальних сиріт різного віку. Передано: 15 комплектів комп'ютерних меблів та 15 комп'ютерів з освітніми програмами.

Інтернат-школа №1, Кривий Ріг

Platinum Bank відкрив комп'ютерний клас у школі-інтернаті № 1, м.Кривий Ріг, де проживає 206 дітей.

Дитячий будинок «Світанок», Березань

19 січня 2009 року - відкрито комп'ютерний клас в дитячому будинку «Світанок», м. Березань. У дитячому будинку навчаються та живуть більше 30 дітей. Передано: 15 комплектів комп'ютерних меблів, 15 комп'ютерів з освітніми програмами.

Тетіївський дитячий будинок «Надія», Київ

В грудні 2008 року відкрито комп'ютерний клас спільно з клінікою «Надія» у Тетіївському дитячому будинку «Надія». У дитячому будинку «Надія» проживають 27 дітей віком від 4 до 13 років. Передано: 5 комплектів комп'ютерних меблів, 5 комп'ютерів з освітніми програмами.