Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Громада

Наші співробітники завжди раді надати посильну, добровільну допомогу та взяти участь у різних благодійних акціях і проектах. Особливу увагу ми приділяємо дітям з малозабезпечених сімей, сиротам і дітям з обмеженими можливостями. До того ж, ми усвідомлюємо, що основа успіху кожної дитини - це знання та навички. І ми хочемо, щоб у кожної дитини з'явився шанс бути успішним і щасливим. Саме тому ми проводимо освітні проекти для дітей.

Співробітники банку завжди раді надати посильну, добровільну допомогу та взяти участь у різних благодійних акціях і проектах. Особливу увагу ми приділяємо дітям з малозабезпечених сімей, сиротам і дітям з обмеженими можливостями.

До того ж, ми усвідомлюємо, що основа успіху кожної дитини - це знання та навички. І ми хочемо, щоб у кожної дитини з'явився шанс бути успішним і щасливим. Саме тому ми проводимо освітні проекти для дітей. Ми віримо, що якісне навчання - фундамент для розвитку та становлення дітей.

Ми вдосконалюємо і допрацьовуємо наші програми допомоги дітям, щоб привнести в суспільство більше радості та благополуччя!

За період з 2008 по 2010 рр..ми відкрили 11 комп'ютерних класів і подарували вихованцям дитячих будинків і шкіл-інтернатів 100 відкрито комп'ютерів та наборів комп'ютерних меблів. А також провели 2 уроки фінансової грамотності для дітей, під час яких вони дізналися, що таке банк, які банки працюють в Україну і як вибрати надійний банк-партнер для своєї майбутньої діяльності.«Pt – Перспективні технології навчання»

Основною метою проекту є демонстрація талантів педагогів у процесі викладання предмету «Основи економіки» з використанням комп’ютерного класу школи в освітньому процесі «Навчання вищої проби». Проект дозволить модернізувати та покращити процес навчання в ...

Платинум Посиденьки

У Platinum Bank ми прагнемо розвивати таланти дітей, тому організовуємо низку зустрічей по всій України, на яких ми всі разом зможемо поговорити про те, що таке гроші, звідки вони беруться, і про користь банків.

Комп’ютерний світ для дітей

У своїй діяльності Platinum Bank дотримується принципу рівності: усі мають рівні права та можливості, і діти з дитячих будинків не є виключенням. Вони мають право на гарну освіту та можливість гідного працевлаштування.

Фінансовий світ для дітей

Програми допомоги дітям передбачають проекти, направлені на розвиток фінансової гармотності підростаючого покоління, а також на реалізацію освітньої програми з навчання дітей комп'ютерній грамоті.

Памперс-лихоманка

Проект «Памперс-лихоманка» став гарною традицією, і користується великою популярністю серед співробітників банку.

Знову до школи

У рамках проекту співробітники банку збирають кошти на шкільну форму та всі необхідні шкільне приладдя для дітей з малозабезпечених сімей та шкіл-інтернатів.

День Святого Миколая

В рамках проекті «День Святого Миколая» Platinum Bank на зібрані працівиками кошти купує розвиваючі ігри та теплий одяг для дітей з дитячих будинків, будинків матері та дитини, а також шкіл-інтернатів.

Подаруй радість гри особливій дитині

31 травня 2010 року за підтримки Platinum Bank до Міжнародного дня захисту дітей Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» провів свято «Подаруй радість гри особливій дитині».

Пробіг під каштанами

Команда з 36 співробітників банку стала учасниками щорічної спортивно-благодійній акції "Пробіг під каштанами 2010», організованої для підтримки Науково-практичного центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України.

Конкурс дитячого малюнка

Platinum Bank став генеральним фінансовим спонсором конкурсу дитячого малюнка «Якою я бачу свою Україну»