Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55







Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

ЗМІ про Нас

23.05.2009

"INTV": Банкіри прогнозують другу хвилю кризи



Банкіри прогнозують другу хвилю кризи

Друга хвиля кризи може накрити Україну вже за кілька місяців. Про таку загрозу в ході круглого столу, організованого для представників недержавних банків, заявив голова правління ВТБ Банку (Україна) Вадим Пушкарьов, повідомляє "Дзеркало тижня". "Ми пройшли тільки перший виток кризи, другий буде ближче до осені. І тут, зокрема, велика загроза йде з боку тих семи банків, які подаються на рекапіталізацію і державну участь у капіталі. Насамперед — із боку тих двох найбільших банків, які на сьогоднішній момент втратили ліквідність, але в них зосереджена левова частка проблемних пасивів", — пояснив він. Наостанок Тейлор дав декілька порад Україні Загинув екс-президент Південної Кореї Прем'єр-міністр проведе нараду за участю сільських і селищних голів Віце-президент Альфа-банку (Україна) Роман Шпек також зазначив, що сьогодні проблемні банки заважають відновити нормальне функціонування міжбанківського ринку. "Тому проблему семи банків (поданих на рекапіталізацію, — ред.) треба вирішувати найближчим часом. Це допоможе стабілізувати ситуацію в усій банківській системі", — сказав він. Банкіри відзначили, що влада повинна зробити реальні кроки з рекапіталізації. Через її бездіяльність може виникнути друга хвиля кризи.

Голова наглядової ради "Платінум банку" Юрій Блащук відзначив, що якщо процес рекапіталізації пройде швидко і менше буде всіляких "підпільних" переговорів, це позитивно позначиться, перш за все, на підвищенні довіри до банків. /> "Ще з часів Союзу значна частина населення звикла покладатися на державу, сподіваючись на її захист. Для цієї групи вкладників рекапіталізація необхідна як підтвердження сили держави", — вважає він. Голова правління ВТБ Банку Пушкарьов відзначив, що до осені уряд спробує стабілізувати ситуацію в банках. "У запасі — кілька місяців, поки працюватиме тимчасова адміністрація та діятиме мораторій на виконання зобов’язань перед кредиторами", — уточнив він. За його словами, якщо за цей час нічого не зміниться, то всю банківську систему країни спіткає черговий удар. "Я не готовий сказати, чи достатньо ресурсів у Фонді гарантування вкладів, щоб закрити хоча б ці два банки по вкладах. Якщо держава не зможе підтвердити свою спроможність у плані капіталізації, може розпочатися паніка в тих банках, чиї вкладники хоч трохи заспокоїлися", — наголосив Вадим Пушкарьов.

Як повідомлялося раніше, Національний банк зняв заборону на дострокове зняття внесків. Зокрема, своєю постановою регулятор скасував норму, згідно з якою НБУ рекомендував банкам вживати всіляких заходів для забезпечення позитивної динаміки зростання обсягу депозитів. На цю норму банкіри посилалися, коли відмовляли клієнтам в достроковому розірванні депозитних договорів. Нагадаємо, 8 з 15 найбільших українських банків підкорилися Нацбанку і скасували обмеження на дострокове зняття депозитів. Постанову НБУ, яка скасовує заборону на дострокове повернення внесків, банкіри сприйняли по-різному. У деяких банках рекомендації Національного банку були реалізовані практично одразу. В окремих фінустановах навіть стверджували, що зняти депозит раніше терміну можна було і раніше. www.intv-inter.net

до списку