Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Відповідальне кредитування

В Platinum Bank надання кредиту проходить через спеціально розроблену скорингову систему, яка оцінює фінансовий стан клієнта та допустимий ступінь кредитного навантаження.

Орієнтуючись на попит споживача, банком була вдосконалена та розширена продуктова лінійка кредитних споживчих продуктів. Правильно обрана політика побудови продуктової стратегії – зручність, простота та швидке реагування на зміни попиту споживача - дозволила банку стати одним з лідерів у сфері споживчого кредитування.

В той же час, Platinum Bank запровадив ряд нововведень, які оптимізують процес роботи клієнта з банком. Враховуючи зростаючу зацікавленість населення у можливостях кредитування, ми не тільки пропонуємо наші послуги та продукти, а детально роз’яснюємо переваги, які отримує наш клієнт.

В Platinum Bank клієнт отримує кредит, після того, як пройде через спеціально розроблену скорингову систему, яка оцінює фінансовий стан клієнта та допустиму ступінь кредитного навантаження.

Після опрацювання даних системою, клієнт отримує інформацію про рішення щодо видачі кредиту. Потім менеджер банку допомагає клієнту оцінити його/її можливості. Якщо ступінь кредитного навантаження буде надто великим і клієнт може зіштовхнутись з труднощами під час виплати, то заради його фінансової стабільності банк може не видати кредит.