Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

30.06.2009

Platinum Bank відкриває «Фінансовий світ для дітей»22 червня 2009 року Platinum Bank провів перші уроки фінансової грамотності для дітей.

Проект реалізований спільно з бізнес-школою для дітей, підлітків та батьків «Детки-Монетки» (www.detki-monetki.biz) та дитячим табором «Майстерня мрій», діючим при культурно-освітньому центрі «Майстер-Клас» (www. masterklass.org). Учні школи, діти від 10 до 13 років, дізнались, що таке банк, які банки працюють в Україні та, як обрати надійний банк-партнер для своєї майбутньої діяльності. Також була організована екскурсія по банку, де учні школи відвідали різні підрозділи ГО банку, контакт-центр, познайомившись з найкращими операторами центру, та банківське відділення, намагаючись здійснити одну з банківських операцій.

По закінченню двотижневого курсу учні бізнес-школи на основі отриманих знань про складанню бюджету, банківської діяльності підготують та будуть захищати свій бізнес-план.

Сергій Біденко, засновник проектц «Детки-Монетки», відмітив, що: «На наших заняттях деякі діти вперше звернули увагу на цінники в магазині, та задумались про реальну вартість миски борщу. Екскурсія в банк допомогла нашим студентам побачити шлях грошей за межами гаманця та зрозуміти їх роль в економіці».

Олена Франковська, директор з продажу, член правління Platinum Bank відмітила, що: «Фінансова грамотність населення в Україні потребує значних вкладів часу зі сторони банківської системи. Ми розуміємо це, і робимо свій вклад в формування правильної фінансової культури дітей, майбутніх підприємців, котрі потім поділяться з друзями чи навіть розкажуть щось нове батькам. Ця екскурсія була корисна як дітям, так і нам — банкірам. Особисто мені це дозволило з дитячої сторони подивитись на такі буденні для банкірів терміни, як: фізики (фіз. особи) чи банківські операції, одразу хотілось запитати, де ж хіміки чи операція – це про лікарню?».

Platinum Bank планує реалізовувати програму «Фінансовий світ для дітей» в співпраці з проеком «Детки-Монетки» на постійній основі в рамках програми соціальної відповідальності бізнесу. В банку з 2008 року існує програма «Комп’ютерний світ для дітей», згідно якій банк відкриває комп’рні класи для дітей з особливими потребами, навчаючи їх комп’ютерній грамоті. з 2008 року банк відкрив 5 таких класів в різних регіонах України.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

Детки-Монетки (www.detki-monetki.biz) – бізнес-школа для детей, підлітків та батьків. Засновники школи діляться своїм ентузіазмом та знаннями з дітьми, котрі хочуть заробляти власні гроші і з тими доослими, котрі вже рийняли рішення допомогти своїм дітям стати самостійними та підприємливими. Школа пропонує підвищення фінансової грамотності, навчання підприємництву та профорієнтацію підлітків.

Майстер-клас (www.masterklass.org) - культурно-освітній центр , який являється своєрідною інтелектуально-творчою платформою, де зароджуються найсміливіші ідеї та втілюються в життя сучасні та креатині проекти. Культурно-освітній центр «Майстер-Клас»- це місце проведення театральних прем’єр, джазових концертів, кінопоказів, художніх виставок, музичних та літературних вечорів, презентацій та круглих столів – всього того, що робить інтелектуальне життя столиці України багатшим та яскравим.

Крім того, Культурно-освітній центр “Майстер-Клас” – це освіта для всієї родини: від самих маленьких до самих дорослих.

Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг