Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.06.2009

Platinum Bank сприяє відновленню кредитування в Україні23 червня 2009 року Platinum Bank взяв участь в прес-конференції «Відновлення кредитування на купівлю автомобіля в Україні». Організатором прес-конференції виступила «ВіДі Груп». В прес-конференції взяли участь: Артем Ткаченко, керівник автомобільного бізнесу «ВіДі Груп», член Правління, Костянтин Новицький, начальник управління бранч-продажів Platinum Bank, та інші представники банків. Platinum Bank являється ексклюзивним оператором кредитування готівкою запчастин, сервісного обслуговування та страховки для клієнтів «ВіДі Груп».

На даний момент «ВіДі Груп» заключила договір з шістьма банками по видачі кредитів на авто. Platinum Bank являється ексклюзивним партнером по видачі кредитів готівкою без застави на купівлю запчастин, сервісного обслуговування автомобілів та страховки.

Костянтин Новицький, начальник управління бранч-продажів Platinum Bank розповів, що: «Завдяки правильно вибудуваній системі управління активами и ризик-менеджемнту ми володіємо унікальними показниками ліквідності на банківському ринку, що дозволяє нам розвиватись, та впроваджувати нові продукти. Продукт «Персональний кредит» (кредит готівкою без застави) дозволяє клієнту отримати необхідну суму коштів на його потреби. Ми сподіваємось, що наша співпраця з «ВіДі Груп» буде взаємовигідним, та послужить відновленню кредитування готівкою в банківській сфері, що, безумовно, призведе до позитивних зрушень в економіці».

Артем Ткаченко, керівник автомобільного бізнесу «ВіДі Груп» підкреслив: «Комплексний піхід та постійне піклування про інтереси клієнта – це відмінна риса «ВіДі АвтоСіті», яка робить Місто Автомобілів все більш сильним та стійким. Ми дуже ретельно підходимо до вибору банків-партнерів по кредитуванню. Основним показникам для нас являеться ліквідність та надійність банку. Співпраця автомобільных дилерських центрів, що входять до складу «ВіДі АвтоСіти», з Platinum Bank дозволило нам запропонувати клаєнтам не лише послугу кредитування купівлі автомобіля, але й швидкий кредит на суму 75 тисяч гривень без застави на придбання аксесуарів та запчастин».

Platinum Bank пропонує своїм клієнтам різні кредитні та депозитні програми, серед яких споживчі кредити, кредити готівкою та депозитні вклади від 14 днів до 18 місяців.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). «ВіДі АвтоСіті» - це об’єднання з шести дилерських центрів в Києві та Одесі загальною площею 50 000 кв. метрів, це більше 40 моделей різних марок, це більше 100 сервісних постів, які обслуговують до 400 автомобілів в день. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, купівлю авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари та запчастини. Це преміальне обслуговування у всьому. Це справжнє Місто Автомобілів.

Контактна інформація:
Вікторія Міхно
Начальник відділу по зв’язкам з громадскістю
Platinum Bank
Тел.: 8 (044) 492 90 98
Моб.: 8 (050) 440 99 86
E-mail: pr@platinumbank.com.ua
www.platinumbank.com.ua

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку