Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.04.2009

Platinum Bank бере кризу в союзники14 квітня 2009 року відбулася прес-конференція «Platinum Bank бере кризу в союзники», присвячена офіційному початку процесу ребрендінгу Platinum Bank. У прес-конференції взяли участь Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, Олена Франковська, директор з продажів, член Правління Platinum Bank та Тодд Эспозіто, фінансовий директор, член Правління Platinum Bank. Спеціальним гостем була Наталя Яресько, керуючий партнер та співзасновник Horizon Capital, основного акціонера Platinum Bank, який володіє 31,4% акцій банку.

 На прес-конференції був представлений новий бренд, об’єднуючий компанії «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit, стратегія та плани на 2009 рік, система продажів та фінансів нового бренду.


 Грег Краснов, Генеральний Директор Platinum Bank відмітив: «Новий бренд Platinum Bank дійсно бере кризу в союзники, що відображується не тільки в тому, що ми використовуємо в новому бренді чорний колір, як символ стабільності та надійності. Але і в тому, що ми розглядаємо ускладнену ситуацію в країні як можливості доведення, що основа банківської діяльності – надійність; збалансованого розширення мережі відділень при прийнятній вартості та виходу на нові джерела фондування, в тому числі залучення депозитної бази».


Наталя Яресько, керуючий партнер та співзасновник Horizon Capital підкреслила, що: «Основними нашими функціями, як інвестора, є пошук перспективних для інвестування компаній і визначення професійної команди менеджерів, які розуміють, як успішно вести бізнес. Ці ключові показники вдало поєднані в команді Platinum Bank і ми, як основний інвестор, надзвичайно раді тим фінансовим показникам, які демонструє банк».


Олена Франковська, директор з продажів, член ПравлінняPlatinum Bank повідомила, що: «Ми максимально намагаємося задовольняти потреби наших клієнтів через три канали продажів - Platinum Branch, Platinum Express та Platinum Direct. Об’єднавши наші бренди в Україні, ми обслуговуємо клієнтів у містах-мільйонниках та більш ніж 400 пунктах продажу вже під новим брендом Platinum Bank».


Тодд Эспозіто, фінансовий директор, член Правління Platinum Bank підкреслив, що: «Обіцянка нашого бренду «Надійність вищої проби» може бути легко доведена сухими цифрами. За нас говорять такі показники, як поточна ліквідність та капіталізація банку, які перевищують нормативи НБУ в 28 та 4,5 рази відповідно».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) – компанія, яка керує фондами прямого інвестування та інвестує в компанії з середнім рівнем капіталізації, високим потенціалом росту та прибутковості в Україні, Молдові та Білорусії. Horizon Capital управляється трьома фондами Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), загальний капітал яких складає більше $600 млн.

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку