Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.04.2016

Platinum Bank запускає лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab12 квітня Platinum Bank презентував лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab – платформу для розробки цифрових банківських технологій.

Platinum Lab – це окрема команда відкритих до інновацій професіоналів у галузі діджитал-банкінгу, IT та маркетингу, яку Platinum Bank створив з метою пошуку молодих стартапів, котрі хочуть розвиватися в напрямку fintech. Основний профіль команди – це фахівці з цифрового бізнесу, маркетингу та IT.

Platinum Lab пропонує молодим IT-командам об'єднати зусилля у розвитку фінансових сервісів, щоб забезпечити клієнтів простими й зручними рішеннями для повсякденних фінансових питань.

«Об'єднавши наші внутрішні компетенції з ідеями стартап-команд, ми створюємо в Platinum Bank постійно діючий процес пошуку і впровадження нових технологій, які допоможуть покращувати клієнтський досвід та ефективність бізнес-процесів дистанційного обслуговування. Запускаючи Platinum Lab, банк закріплює стратегічний вектор розвитку – інновації», – коментує старт проекту директор департаменту цифрового бізнесу Platinum Bank Олександр Овчарук.

Команда Platinum Lab буде розвивати сервіси, що оптимізують щоденні банківські операції клієнтів: перевірка балансу, зручний переказ грошей на картку члена сім'ї, платежі в терміналі, оплата послуг, звернення за підтримкою до контакт-центру тощо. Ці й низка інших сервісів знаходяться в полі зору Platinum Lab і будуть поліпшені або розроблені заново.

«Сьогодні нізка стартапів працює над створенням фінансових продуктів і сервісів за допомогою нових технологій. Наприклад, розвиток моделей прогнозування поведінки клієнтів, котрі беруть кредити: поверне він суму вчасно чи ні, запізниться з першим платежем, або з другим. Для того щоб такі моделі показували високу точність, потрібні реальні приклади. В цій точці і з'являється грунт для взаємодії. У старапа є ідея, а у такого роздрібного банку, як Platinum Bank – величезна кредитна історія. Об'єднавши наші зусилля, банк отримає можливість поліпшити свої моделі прогнозування, а стартап-команда – «відкатати» своє рішення на одному з лідерів на ринку роздрібного кредитування, щоб потім продавати рішення в Україні або за її межами», – пояснив можливі варіанти співробітництва Олександр.

 

Команда Platinum Lab прийматиме заявки на участь у лабораторії через спеціально створений сайт lab.platinumbank.com.ua. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку