Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

02.06.2009

Platinum Bank відкрив комп’ютерний світ для глухих дітей1 червня до Міжнародного дня захисту дітей за допомогою Platinum Bank та Фонду Східної Європи відбулось відкриття комп’ютерного класу для дітей та молоді з обмеженими можливостями слуху на базі будинку культури Харківської обласної організації «УТОГ». Цей клас унікальний тим, що дозволить глухим дітям вивчати мову жестів. В рамках програми «Комп’ютерний світ для дітей» Platinum Bank спільно з Фондом Східна Європа вже відкрив чотири комп’ютерні класи для дітей та молоді. Програма реалізується з грудня 2008 року, встановлено більш чим 50 комп’ютерів в таких закладах, як: Тетіївський дитячий будинок «Надія» (150 км від г. Києва), дитячий будинок «Світанок» (м. Березань), Інтернат-школа №1 та молодіжно – підлітковий центр «Шелтер+» (м. Кривий Ріг).


Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank відмітив: «Ми хочемо привітати дітей, для яких відкривається цей унікальний комп’ютерний клас, з Міжнародним днем захисту дітей та щиро раді, що тепер у них з’явиться можливість спілкуватись з усім світом без обмежень, і активно приймати участь в житті нашого суспільства. Я хочу підкреслити, що цьому класу відведено особливе місце в нашій програмі «Комп’ютерний світ для дітей», оскільки він вирішує проблеми дітей з проблемами слуху, навчаючи їх мови жестів. Також в наших найближчих планах – відкриття комп’ютерного класу для дітей з проблемами зору в Харкові та продовження нашої програми комп’ютерної грамоти в інших регіонах країни».


«Для молоді з проблемами слуху, комп’ютери від Platinum Bank - реальна можливість отримати нові знання та навики, щоб знайти своє гідне сісце в суспільстві. Я дуже радий, що наші спільні соціальні ініціативи з Platinum Bank продовжують допомагати тим, кому це необхідно», - прокоментував Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа.


Освітня програма «Комп’ютерний світ для дітей» являеться для Platinum Bank стратегічним направленням в рамках соціальної відповідальності. Крім цього проекту банком розроблюються та впроваджуються програми корпоративного волонтерства (участь працівників в соціально відповідальних проектах допомоги дітям з малозабезпечених сімей, сиротам та соціальним сиротам) та підтримка екологічних стандартів роботи «Go green».


Справка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) (ранее оперировавший под брендами IMB Group, «Международный Ипотечный Банк», Family Credit) предоставляет депозитные и кредитные продукты для физических лиц через сеть отделений и пунктов обслуживания клиентов по всей территории Украины. На 1.1.09 консолидированные активы Platinum Bank составили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank занимает 1-е место среди крупных украинских банков по капитализации (соотношение консолидированного акционерного капитала/активов) и 34-е место в рейтинге украинских банков по уровню консолидированного акционерного капитала. Основными акционерами Platinum Bank являются международные управляющие компании Horizon Capital, East Capital и IFC (дочерняя структура Мирового Банка).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку