Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

03.02.2016

Із Platinum Bank мрії оживаютьНапередодні Нового року Platinum Bank провів загальноукраїнський конкурс для дітей «Мій казковий герой». У період з 10 до 19 грудня, на бажання, всі маленькі учасники могли намалювати улюблених казкових героїв та принести малюнок до пункту продажів Platinum Bank. Головною родзинкою конкурсу стало те, що малюнки-переможці «оживають»: дитячі фантазії втілилися у м’які іграшки, аналогів яким немає, адже пошиті вони у максимальній відповідності до малюнка.

Протягом грудня-січня серед більш ніж двох тисяч малюнків були обрані 10 переможців. Ці малюнки стали своєрідними ескізами, і за ними були пошиті мякі іграшки – точна копія того героя, якого намалювала дитина. Під час проведення конкурсу за кожний малюнок фінансові консультанти пунктів продажів банку дарували дітям пазли-магніти із зображенням пінгвінів, а найталановитіші роботи нагороджували цінним подарунком – великим набором пазлів, тож позитивні емоції супроводжували весь період проведення конкурсу.

«Ми тішимося, що наш традиційний конкурс малюнків цього року трансформувався та подарував дітям незабутні емоції. Іграшки вийшли дуже яскравими та барвистими, а головне – унікальними. У продажу такі знайти неможливо. Ми змогли у буквальному сенсі втілити мрії в реальність. Сподіваємося, що вони потішать наших маленьких переможців і внесуть частинку казки до їхнього життя»,- говорить Людмила Бедренець, начальник управління маркетингу Platinum Bank. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку