Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

28.12.2015

Platinum Bank пропонує клієнтам ощадні (депозитні) сертифікатиЗ грудня 2015 року Platinum Bank пропонує клієнтам новий вид продукту – ощадний (депозитний) сертифікат. Основна перевага сертифіката – гарантована можливість отримати всю суму вкладу після закінчення строку дії сертифіката відразу, без обмежень НБУ, у валюті вкладу. 

При оформленні цього продукту клієнт отримує можливість розмістити вклад у доларах США та євро. При цьому максимальні ставки сягають 12,50% та 10,50% відповідно.

Ощадний (депозитний) сертифікат – це цінний папір, який передбачає гарантоване повернення клієнту грошей у валюті вкладу. Сертифікат заповнюється безпосередньо у відділенні банку та видається клієнту на руки.

«Ми пропонуємо клієнтам новий продукт, покликаний гарантувати повернення депозиту в тій валюті, в якій клієнт оформив свій депозитний вклад. Ми розуміємо, що на сьогодні саме це питання дуже непокоїть потенційних вкладників, які побоюються скористатися можливістю примножити свої заощадження. Ми пропонуємо клієнтам можливість заробити більше і не хвилюватися про завтрашній день», - говорить Дмитро Красношлик, член Правління Platinum Bank.

Ощадний (депозитний) сертифікат також передбачає можливість отримання вкладу в національній валюті. Видача в національній валюті можлива тільки на бажання клієнта, про що він пише у заяві під час видачі грошей із сертифіката. Інформація про повернення грошей зазначена на зворотному боці сертифіката. Видача депозиту і відсотків здійснюється наприкінці строку у валюті сертифіката або, на бажання клієнта, в національній валюті за курсом НБУ на поточну дату. Повернення здійснюється на картковий або поточний рахунок клієнта (рахунок зазначає клієнт в окремій заяві на отримання коштів), або шляхом видачі грошових коштів через касу банку виключно після пред’явлення оригіналу сертифіката.

При оформленні ощадних (депозитних) сертифікатів кошти на вклад зараховуються виключно:

- Готівкою через касу банку;

- Безготівковим перерахуванням коштів з поточного/карткового рахунка, відкритого на ім’я клієнта в іншому банку;

- Безготівковим перерахуванням коштів з поточного/карткового рахунка, відкритого на ім’я клієнта Platinum Bank, за умови, що кошти надійшли з іншого банку в строк, що не перевищує 30 календарних днів до дати оформлення сертифіката. Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг