Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

09.12.2015

Із Platinum Bank кредитні канікули триваютьБлизько 170 000 клієнтів Platinum Bank отримали можливість відстрочити платіж за кредитом, скориставшись послугою «Кредит з канікулами». Унікальний сервіс було запропоновано банком у 2013 році, і ось уже два роки він полегшує життя українцям. Дію популярного продукту вирішено продовжити і в 2016 році.

«Кредит з канікулами» дозволяє клієнту вирішити тимчасові труднощі, уникнути штрафних санкцій з боку банку, зберегти позитивну кредитну історію. При оформленні кредитних канікул клієнти отримують можливість кожні 12 місяців не вносити один-два щомісячні внески за кредитом та перенести їх оплату на кінець терміну. Позичальники не зобов′язані писати письмову заяву та пояснювати причини перенесення платежу за кредитом. Треба тільки у телефонному режимі повідомити про це працівників банку й уточнити період канікул.

«Ми розуміємо, що чимало клієнтів нині мають труднощі зі щомісячною виплатою кредиту. Для того щоб підтримати їх у непростій економічній ситуації, яку на сьогодні переживає вся країна, і показати, що банк дбає про них, ми вирішили продовжити дію цієї кредитної пропозиції і в 2016 році. Ми були першими, хто запропонував такий формат канікул, і за результатами двох років бачимо, що продукт є потрібним та актуальним. Спочатку тільки близько 40% клієнтів готові були брати кредити з такою опцією. На сьогодні кредити з канікулами є вкрай популярними і становлять близько 90% виданих банком кредитів», – говорить Дмитро Красношлик, член Правління Platinum Bank, відповідальний за операції.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку