Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

02.12.2015

Platinum Bank пропонує працівникам компаній-партнерів кредити на вигідних умовахPlatinum Bank пропонує працівникам компаній, з якими оформлено договір, лояльні кредитні умови: вони можуть отримати кредит у Platinum Bank за зниженою відсотковою ставкою. На сьогодні Platinum Bank співпрацює з багатьма компаніями та надає всі види банківських послуг як для компаній, так і для їхніх працівників.

«Співпраця з нашим банком дозволить власникам підприємств зосередитися на розвитку основного бізнесу, а їхнім працівникам - отримати вигідну кредитну пропозицію. Ми цінуємо та розуміємо кожного свого партнера і клієнта, прагнемо надавати якісні послуги. Для нас розвиток цього напряму обумовлений бажанням надати працівникам наших клієнтів додатковий сервіс, це  стимул для розвитку нових та цікавих продуктів, які можуть мати попит на ринку», - коментує Наталія Дейникова, директор департаменту роздрібного бізнесу Platinum Banк.

Крім того, у Platinum Bank і надалі діють спеціальні депозитні програми. Отримати додаткові 3% річних до свого вкладу у гривні може будь-який клієнт в рамках депозиту «Готівка щомісяця», при цьому максимальна ставка за депозитом може становити до 28%. Також за цим вкладом передбачені привабливі умови для пенсіонерів: при відкритті «Готівки щомісяця» нараховуються додаткові бонуси до основної відсоткової ставки: + 1,0% у гривні і 0,5% у доларах та євро. Крім того, в будь-якому відділенні банку можна оплатити комунальні послуги до 2000 гривень без комісії.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку