Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

02.12.2015

Platinum Bank пропонує працівникам компаній-партнерів кредити на вигідних умовахPlatinum Bank пропонує працівникам компаній, з якими оформлено договір, лояльні кредитні умови: вони можуть отримати кредит у Platinum Bank за зниженою відсотковою ставкою. На сьогодні Platinum Bank співпрацює з багатьма компаніями та надає всі види банківських послуг як для компаній, так і для їхніх працівників.

«Співпраця з нашим банком дозволить власникам підприємств зосередитися на розвитку основного бізнесу, а їхнім працівникам - отримати вигідну кредитну пропозицію. Ми цінуємо та розуміємо кожного свого партнера і клієнта, прагнемо надавати якісні послуги. Для нас розвиток цього напряму обумовлений бажанням надати працівникам наших клієнтів додатковий сервіс, це  стимул для розвитку нових та цікавих продуктів, які можуть мати попит на ринку», - коментує Наталія Дейникова, директор департаменту роздрібного бізнесу Platinum Banк.

Крім того, у Platinum Bank і надалі діють спеціальні депозитні програми. Отримати додаткові 3% річних до свого вкладу у гривні може будь-який клієнт в рамках депозиту «Готівка щомісяця», при цьому максимальна ставка за депозитом може становити до 28%. Також за цим вкладом передбачені привабливі умови для пенсіонерів: при відкритті «Готівки щомісяця» нараховуються додаткові бонуси до основної відсоткової ставки: + 1,0% у гривні і 0,5% у доларах та євро. Крім того, в будь-якому відділенні банку можна оплатити комунальні послуги до 2000 гривень без комісії.

 Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг