Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

19.11.2015

Platinum Bank успішно завершив процес міграції процесингового центруУ межах стратегії розширення інноваційних карткових послуг Platinum Bank прийняв рішення про зміну процесингового центру, що обслуговує платіжні картки клієнтів. Щоб запропонувати клієнтам найбільш якісні та актуальні продукти і послуги, з 10 листопада 2015 року Platinum Bank  користується сервісом компанії «Українська фінансова мережа»

Як банк, що ставить перед собою амбіціозні цілі розвитку транзакційного бізнесу та карткових продуктів, ми прийняли рішення скористатися послугами нового процесингового центру в частині емісії. Це дозволить нам оперативно реагувати на запити наших клієнтів та скорочувати час розроблення і запуску нових продуктів. Незважаючи на технічно складний процес переходу великого банку на нову процесингову систему, нам вдалося завершити все в дуже короткий термін та мінімізувати ускладнення, пов′язані з обслуговуванням карток у цей період», - зазначив Дмитро Красношлик, член Правління Platinum bank.

В основі нового процесингу лежить система CORTEX, яка є одним із найбільш передових та повнофункціональних рішень, присутніх сьогодні на ринку, в галузі платежів з використанням кредитних та дебетних карток. Система дозволяє задовольнити найвибагливіші вимоги сучасного банківського світу, починаючи від невеликих регіональних фінансових інститутів і закінчуючи великими регіональними або національними процесинговими центрами, що обробляють багато мільйонів транзакцій на місяць.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку