Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

23.10.2015

Platinum Bank визнано найуважнішим роботодавцемЗа результатами внутрішнього конкурсу порталу rabota.ua Platinum Bank став володарем сертифікатів у двох номінаціях: «Найуважніший» та «Найцікавіший» роботодавець у 2015 році. Найцікавіший – це роботодавець, на вакансії якого було надіслано максимальну кількість резюме. Найуважніший – роботодавець, який переглянув найбільшу кількість резюме у базі даних.

Денис Кощавцев, директор HR департаменту Platinum Bank, наголошує: «У нашому банку ми завжди розуміли: для забезпечення відмінного сервісу для наших клієнтів потрібна насамперед правильно підібрана команда однодумців. У Platinum Bank ми віримо, що кожен працівник особистість, від якої значною мірою залежить робота всієї організації. Ми цінуємо та розуміємо кожного. На етапі добору кандидат отримує максимальну кількість уваги й обов′язковий зворотний зв′язок. Працівники департаменту HR надають кандидату всю необхідну інформацію про банк як про роботодавця, про умови праці в компанії. При позитивному результаті співбесіди кандидат проходить спеціальну «Програму адаптації», що дозволяє швидко і просто влитися в колектив. Тому дуже приємно усвідомлювати, що наш підхід виправдовує себе, і ми отримуємо визнання як хороший роботодавець. Для нас – це ознака довіри та віри в нас».

За результатами дослідження компанії «Ernst & Young», проведеного в 2014 році, Platinum Bank показав найвищі результати серед учасників дослідження залученості персоналу в діяльності компанії. Крім Platinum Bank, у дослідженні залученості взяли участь великі українські компанії з агро, телекомунікаційного та рітейл-секторів. В опитуванні взяли участь близько 90% усіх співробітників, які працюють у банку. Залученість працівників становить 85%, що є дуже високим показником (згідно з методологією Ernst & Young «добрим результатом» вважається залученість працівників на рівні 75%). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку