Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.10.2015

Platinum Bank надасть послуги клієнтам Центру обслуговування громадян в Одесі16 жовтня в Одесі, за адресою проспект Шевченка, 4-а, Президент України Петро Порошенко відкрив Центр обслуговування громадян, створений з ініціативи губернатора Одеської області Міхаїла Саакашвілі. У новому Центрі обслуговування громадян необхідні документи – довідки, дозволи, паспорти – видаватимуться у максимально стислі строки. Platinum Bank буде обслуговувати клієнтів Центру, надаючи їм комфортний та швидкий сервіс.

На церемонії відкриття були присутні Президент України Петро Порошенко, губернатор Одеської області Міхаїл Саакашвілі, мер Одеси Геннадій Труханов та інші високопоставлені особи. За словами Президента України Петра Порошенка, центр стане символом реформ та боротьби з корупцією. «Це не просто відкриття Центру обслуговування громадян, це демонстрація і символ кардинальних змін, що відбулися в Одесі та у всій країні. Ми змінюємося. Прозорість є символом відкриття центру. Громадяни мають можливість переконатися, що держава нарешті повернулася до них обличчям», – сказав Президент.

Костянтин Смольський, Голова Правління Platinum Bank, відмічає: «Інноваційність та прозорість є фундаментальними цінностями Platinum Bank, тому ми підтримали ініціативу створення Центру обслуговування громадян та взяли участь у проекті. Ми сподіваємося, що спрощення всіх процесів дасть імпульс розвитку підприємництва в регіоні. Нами створено технологічне рішення, яке дозволить максимально скоротити час здійснення операцій з оплати послуг центру. Завдяки здобутому досвіду та широко розвинутій мережі відділень, Platinum Bank готовий надати подібний сервіс і в інших областях нашої країни». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку