Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.10.2015

Костянтин Смольський призначений Головою Правління Platinum BankЗгідно з рішенням Спостережної Ради Platinum Bank від 5 серпня 2015 року Костянтин Смольський призначений Головою Правління Platinum Bank. Призначення погоджено з Національним банком України, і з 13 жовтня 2015 року пан Смольський став до своїх обов′язків. Костянтин Смольський працює у банківській сфері близько 18 років, 14 із яких на керівних позиціях.

Григорій Гуртовий, Голова Спостережної Ради Platinum Bank, наголошує: “Пан Смольський — досвідчений управлінець, здатний бачити перспективу та комплексно оцінювати ситуацію, правильно визначаючи пріоритети і системно підходячи до бізнесу. Platinum Bank має усталені позиції у банківській системі України, тож перед Костянтином Смольським стоятиме завдання збереження та зміцнення цих позицій. Насамперед це означає нарощування депозитного портфеля та виведення кредитування на докризовий рівень».

«Я впевнений, що з такою командою і бізнес-моделлю, як у РLatinum Bank, ми обов′язково доб′ємося поставленої мети. Ми маємо детальний план дій, підтримку акціонерів та злагоджену роботу всередині команди. Нині важливо йти вперед, адаптуючись до ситуації, що постійно змінюється, та опановуючи нові підходи до вирішення стратегічних завдань», – говорить Костянтин Смольський.

Леонід Рибін, який раніше виконував обов′язки Голови Правління, продовжує свою роботу в банку як член Правління, директор з корпоративного бізнесу. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку