Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

27.05.2009

Platinum Bank представляє оновлену філію в Харкові27 травня 2009 року в Харкові відбулось відкриття оновленого відділення Platinum Bank. Бренд Platinum Bank був заснований в результаті об’єднання компаній ЗАТ «Міжнародний Іпотечний Банк Банк» та Family Credit під єдиним брендом. Оновлення відділення було проведено згідно новим корпоративним стандартам Platinum Bank. В березні 2009 року відбулась реорганізація банку у відкрите акціонерне товариство, а вже в квітні Platinum Bank почав переоформлення своїх региональних представництв у відповідності до нових стандартів бренду.

У відкритті харківського відділення брали участь вище керівництво банку та замісник начальника головного управління економіки обл. держ. адміністрації, партнери та журналісти. Після урочистого перерізання стрічки, Грицаєнко Володимир Васильович, замісник начальника головного управління економіки держ. адміністрації, побажав Platinum Bank стати надійним та стабільним партнером для своїх клієнтів та відмітив, що: «Банку Platinum Bank вдається підтримувати унікальні показники ліквідності та капіталізації для сьогоднішнього банківського ринку та дійсно надавати клієнтам надійність вищої проби».


Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Ми вважаємо, що ми обрали вдалий час для запуску нового бренду — це час, коли люди почали цінити такі одвічні цінності, як надійність та стабільність. Дані цінності ми доносимо до наших клієнтів через назву нашого бренду Platinum Bank. Ми розуміємо, що зараз важливо розповісти, що таке надійність та як зараз можна впізнати надійний банк. В цьому аспекті ми плануємо проводити майстер-класи «Як визначити надійний банк?». Свою ж надійність ми підтверджуємо завдяки унікальним показникам ліквідності та капіталізації, які перевищують нормативи НБУ в 27 та 4 рази відповідно. До того ж, з сильною підтримкою наших інвесторів — Horizon Capital, East Capital, IFC — ми не зупиняємо кредитування, а навпаки, розролюємо нові продукти та послуги».


Марина Кудринська, начальник харківського відділення Platinum Bank, акцентувала увагу присутніх на продуктах, які банк пропонує соїм клієнтам: «В розробкі наших продуктів ми притримуємось принципу прозорості та доступності, відповідно, наші продукти максимально прості та зрозумілі. Серед нових продуктів особливою популярністю користуються наступні пропозиції: депозит «Знайомство» (строком на два тижня – вигідне розміщення коштів, щоб впевнитись в надійності банку), депозит «До запитання», в рамках якого клієнти можуть розпоряджатись своїми збереженнями за власним бажанням. До того ж, ми відмічаємо увагу наших клієнтів до готівкових кредитів до 75 000 гривень».


Євген Шайтанов, начальник відділу продаж північно-східного регіону Platinum Bank, доповнив: «В споживчому кредитуванні м займаємо лідируючі позиції, наші пункти продажу ви можете легко знайти по всьому регіону. Ми завжди раді проконсультувати наших клієнтів та підібрати підходящий кредит на придбання бажаної техніки».

В завершення, гостей запросили взяти участь у вікторині, всі питання якої стосувались платини (зрозуміла асоціація між назвою банку та самим цінним з дорогоцінних металів).


Справка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) (ранее оперировавший под брендами IMB Group, «Международный Ипотечный Банк», Family Credit) предоставляет депозитные и кредитные продукты для физических лиц через сеть отделений и пунктов обслуживания клиентов по всей территории Украины. На 1.1.09 консолидированные активы Platinum Bank составили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank занимает 1-е место среди крупных украинских банков по капитализации (соотношение консолидированного акционерного капитала/активов) и 34-е место в рейтинге украинских банков по уровню консолидированного акционерного капитала. Основными акционерами Platinum Bank являются международные управляющие компании Horizon Capital, East Capital и IFC (дочерняя структура Мирового Банка). Контактна информация: Виктория Михно Начальник отдела по связям с общественностью Platinum Bank Тел.: 8 (044) 492 90 98 Моб.: 8 (050) 440 99 86 E-mail: pr@platinumbank.com.ua www.platinumbank.com.ua

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку