Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.09.2015

Platinum Bank виступив партнером «22-го Форуму Видавців»Platinum Bank став партнером «22-го Форуму Видавців», що традиційно відбувається у Львові. У межах Форуму банк проводив безкоштовні зустрічі на тему фінансової грамотності для дітей та дорослих, а також організував збір книг для дітей підшефних дитячих будинків. Загалом зібрали 304 книги.

Під час проведення «Платинум Посиденьок» - зустрічей на тему фінансової грамотності від Platinum Bank - діти довідалися про історію виникнення грошей, появи банків, про особливості світових валют та багато іншого. Не залишилися поза увагою і дорослі - Дмитро Красношлик, директор департаменту операцій, член Правління Platinum Bank, провів зустріч на тему фінансової грамотності і для них.

«Наш банк вже понад 5 років активно займається соціальною діяльністю. Велику увагу ми приділяємо питанням освіти дітей і в межах напряму КСВ «Розумна Україна» втілюємо проект з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки». Завдяки цьому проекту вже понад 35 000 дітей по всій Україні дізналися більше про те, як працюють банки, як правильно поводитися з грошима. У процесі нашої роботи ми зрозуміли, що розвивати у цьому напрямку треба не лише дітей, а й дорослих, щоб українці  почувалися більш впевнено у наш непростий час. Тому на Форумі ми провели наші зустрічі на тему фінансової грамотності як для дітей, так і для дорослих. Переконаний, інформація, якою ми поділилися з ними, обов'язково стане їм в нагоді у повсякденному житті. Вважаю, що здобувати нові знання ніколи не пізно», - коментує Дмитро Красношлик.

Крім того, банк провів збір книг для підшефних дитячих будинків: кожен охочий міг придбати на Форумі книги або принести з собою та передати їх дітям із дитячих будинків. Гості виявили активну зацікавленість в акції, і всі зібрані книги будуть розподілені між 10 дитячими будинками.

 

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку