Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

09.09.2015

Platinum Bank відкриває перед клієнтами-підприємцями нові можливостіЗ вересня 2015 року Platinum Bank пропонує клієнтам-підприємцям (ФОП – фізична особа – підприємець) можливість керувати своїми поточними та депозитними рахунками у всіх відділеннях банку, незалежно від того, в якому відділенні було відкрито рахунок. Ця послуга покликана підтримати малий бізнес.

Platinum Bank розробляв цю послугу на основі побажань та потреб клієнтів, які сьогодні прагнуть оптимізувати процес управління своєю бухгалтерією. Тарифи за відкриття рахунків є нижчими, ніж загалом на ринку – це дасть можливість клієнтам домогтися економії у своїй діяльності.

«Це нововведення, насамперед, відкриває нові можливості для клієнтів-підприємців. Для нас дуже важливо, щоб співпраця з Platinum Bank стала для них не лише корисною та прибутковою, а й комфортною, тобто найменш затратною в сенсі часу та ресурсів. Ми хочемо зробити свій внесок в оптимізацію процесів малого бізнесу, віримо, що наші нові послуги будуть користуватись попитом», - коментує Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу Platinum Bank. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку