Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

12.08.2015

Platinum Bank пропонує оплатити комунальні послуги без комісіїЗ 3 серпня 2015 року Platinum Bank пропонує своїм клієнтам нову можливість – комунальні послуги до 2000 гривень можна оплатити в будь-якому відділенні банку без комісії *. Банк здійснює перерахування грошових коштів підприємствам - одержувачам комунальних платежів безпосередньо в день внесення клієнтом коштів у касу банку.

«Пропозиція нових послуг для наших клієнтів – цілком природна тенденція для нас. Прийом комунальних платежів без комісій особливо актуальний зараз, коли ми всі відчуваємо на собі фінансове навантаження нових тарифів. Впевнені, що наша послуга буде затребувана українцями і буде користуватися попитом», - коментує Катерина Ладиженська, директор з маркетингу та продажів, член правління Platinum Bank.

Крім того, в Platinum Bank продовжують діяти мотиваційні програми для клієнтів. Отримати додаткові 3% річних до свого внеску в гривні можна в рамках депозиту «Готівка щомісяця», за умови укладення строкового договору у відділенні без права дострокового повернення. Максимальна ставка по депозиту може скласти 28%. Також у банку діє програма лояльності для пенсіонерів - при пред'явленні пенсійного посвідчення банк додає додаткові бонуси до базової% ставки за вкладом «Готівка щомісяця» з правом дострокового розірвання - у гривні + 1,0%, в доларах і євро + 0,5%.

* Під комунальними слід розуміти виключно наступні платежі:

i. холодне і гаряче водопостачання;

ii. електропостачання;

iii. водовідведення;

iv. газопостачання;

v. опалення;

vi. квартплата;

vii. утримання будівель;

viii. обслуговування прибудинкових територій;

ix. ліфт;

x. домофон. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку