Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

05.08.2015

Platinum Bank за нерозривність відносинПлюс 3% річних до свого внеску в гривні можуть додатково отримати клієнти Platinum Bank в рамках депозиту «Готівка щомісяця». За умови укладення строкового договору у відділенні без права дострокового повернення максимальна ставка по депозиту може скласти 28%. Вклад можна відкрити як у відділеннях, так і через інтернет-банкінг Platinum Click. Мінімальна сума вкладу - 1000 гривень, термін - від трьох місяців. У разі відкриття депозиту у гривні через Platinum Click до процентної ставки додається 0,5%, таким чином, процентна ставка може досягати 28,5%.

Катерина Ладиженська, директор з продажу та маркетингу, член правління Platinum Bank, зазначає: "Ми хочемо заохочувати нерозривність відносин клієнта і банку, тому пропонуємо нашим клієнтам додаткові привабливі умови. Треба сказати, що скасування дострокового повернення депозитів - необхідна умова для функціонування банку і всієї банківської системи будь-якої країни. Цивілізовані відносини клієнта і банку, які полягають у дотриманні термінів вкладів і видачі - нормальна міжнародна практика, яка сприяє правильному функціонуванню банківської системи в цілому, а саме це зараз необхідно Україні".

Platinum Bank також нагадує про спеціальну програму для пенсіонерів. Тепер при відкритті вкладу «Готівка щомісяця» нараховуються додаткові відсотки: + 1,0% у гривні і 0,5% в доларах і євро. Нова програма актуальна для пенсіонерів будь-якого віку, незалежно від причини виходу на пенсію. Бонус діє для нових вкладів, за умови надання клієнтом пенсійного посвідчення.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг