Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

29.07.2015

Platinum Bank пропонує створити інноваційний екопарк разом!Екопарк «Нивки» - перший в Україні інноваційний екологічний простір з доброзичливим ставленням до природи - оголошує початок конкурсу ідей зі створення об’єктів парку. Platinuм Bank є одним із засновників парку і пропонує кожному приєднатися до інноваційного проекту. Учасники можуть запропонувати будь-яку сміливу еко-мрію - головне, щоб об’єкт сприяв розвитку екологічної свідомості в суспільстві та виражав доброзичливе ставлення до природи.

Відправити ідеї можна до 26 серпня 2015 року на сайт екопарку: http://ecopark.com.ua/ua/ideas. Ідеї, які пройдуть попередній відбір на відповідність критеріям конкурсу, вказаним в офіційних правилах, перейдуть на наступний етап – відкритого онлайн-голосування на сайті екопарку, яке триватиме з 28 серпня по 12 вересня 2015 року. Ще один етап конкурсу – оцінювання ідей експертним журі конкурсу. 20 вересня на сайті будуть оголошені попередні результати конкурсу.

«Зараз українці все більше прагнуть якісних змін та перетворення життя на краще. Ми активно підтримуємо ідею інноваційного екологічного проекту і закликаємо всіх, хто піклується про оточуюче середовище, прийняти участь у конкурсі та запропонувати свою ідею. Конкурс – це можливість творчості, можливість втілення мрії в реальність. Ми чекаємо на ідеї та допоможемо їх здійснити», - говорить Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член Правління Platinum Bank.

Деталі та правила http://ecopark.com.ua/ua/ideas

Інноваційний «Екопарк «Нивки» - це проект створення першого в Україні інноваційного простору з доброзичливим ставленням до природи. Проект був презентований громадськості 6 червня 2015 року. Головна мета – створити комфортне для людини середовище, не руйнуючи при цьому вже існуючий зв’язок між всіма компонентами екосфери

«Екoпарк «Нивки» - спільний проект 1+1 медіа, Bosch, Grawe Ukraine і Platinum Bank, об’єднаних на платформі Європейської Бізнес Асоціації. Втім, проект відкритий для всіх компаній, які прагнуть впроваджувати європейські цінності, сприяти розвитку енергозберігаючих технологій та працювати заради європейського майбутнього України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку