Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.07.2015

Дмитро Зінков призначений Головним Виконавчим директором (CEO) PT PLATINUM PUBLIC LIMITEDЗгідно з рішенням акціонерів холдингу PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) Дмитро Зінков призначений Головним Виконавчим Директором холдингу. Він також займе позицію Радника Голови Наглядової Ради Platinum Bank. Пан Зінков заступає на посаду з 27 липня 2015 року. Сфера його відповідальності передбачає розробку та контроль реалізації стратегії розвитку фінансово-банківського бізнесу холдингу включно з Platinum Bank в Україні в нових ринкових умовах.

Григорій Гуртовий, Голова Наглядової Ради Platinum Bank, прокоментував: «Пан Зінков відомий у банківському колі як досвідчений професіонал, за плечима якого робота у великих міжнародних та вітчизняних банках. Він входить в десятку кращих топ-менеджерів України з колосальним досвідом в рітейлі і баченням розвитку великого банку, я впевнений, що його досвід буде конвертований в нові успіхи Platinum Bank».

Дмитро Зінков зазначив: «Я радий приєднатися до команди Platinum Bank на стратегічному рівні в ролі радника. Роздрібний банківський бізнес завжди був для мене цікавим. Platinum Bank в цьому сегменті вигідно відрізняється від інших банків. Моя мета не тільки забезпечити продовження ведення бізнесу згідно західних стандартів, підтримувати соціально відповідальний розвиток бізнесу, а й привнести новий досвід і успішні практики».

Холдинг PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) є власником 100% акцій Platinum Bank (Україна), контроль над холдингом належить групі акціонерів, включно з фондом прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company ("ЕIIC", Люксембург). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку