Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.05.2009

Platinum Bank підтверджує свою надійність за 14 днівPlatinum Bank запустив новий депозитний продукт - вклад «Знайомство». Цей продукт дає можливість клієнтам переконатися в стабільності банку, розмістивши свої грошові кошти на 14 днів. Вклад «Знайомство» приймається у гривні та доларах США з нарахуванням відсотків в кінці терміну і можливістю продовження строку до 28 днів.

Даний депозит відповідає на бажання клієнтів перевірити стабільність банку і прийняти рішення про розміщення вільних коштів на більш тривалий термін, скориставшись іншими депозитними продуктами банку.

Основні умови продукту «Знайомство»:

  • Мінімальна сума вкладу: 2 000 гривень або 1 000 доларів США
  • Відсоткова ставка на 14 днів: 18% в гривні, 4% в доларах США
  • Відсоткова ставка при пролонгації до 28 днів: 18,5% в гривні, 4,5% в доларах США

Грег Краснов, Генеральний Директор Platinum Bank зазначив: «Запуск даного продукту був покликаний показати клієнтам, що ми повертаємо депозити в зазначені терміни. Наші клієнти високо оцінили таку можливість, і переконалися в простоті та достовірності наших продуктів. Одночасно, ми відзначили зростання депозитного портфеля фізичних осіб на 25% у порівнянні з попереднім місяцем, що ми пов'язуємо з актуальністю даного продукту на ринку».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку