Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.06.2015

«Чиста» ставка від Platinum BankКлієнти Platinum Bank відтепер можуть не турбуватися про податки на депозити - банк сплатить їх за них. За умови оформлення депозиту «Гарантоване зростання» на 18 місяців, банк компенсує вкладникам податок на депозити. В результаті цієї компенсації клієнт отримує «чисту» ставку в розмірі 25,0% річних. Оформити вклади з бонусом можна у відділенні банку і через Інтернет банк Platinum Click.

Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член Правління Platinum Bank каже: «На сьогоднішній день ми відзначаємо тенденцію серед банків - платити чисту ставку без податків. Це ті зміни, які в найближчий час стануть звичайною практикою. Ми робимо все для того, щоб забезпечити клієнтам якісний і комфортний сервіс, зацікавити їх нашими послугами. З цією метою ми пропонуємо їм додатковий заробіток, забезпечуючи банку довгострокову співпрацю зі своїми вкладниками. Нам зараз просто необхідна стабілізація банківської системи, яка, безсумнівно, здійснить оздоровчий вплив на всю банківську систему».

При достроковому розірванні вкладу бонус не застосовується, клієнт отримує компенсацію податків у разі оформлення вкладу на 18 міс. Нагадуємо, що в даний момент Platinum Bank пропонує відразу кілька програм лояльності в залежності від різних сегментів клієнтів. Наприклад, заробити можна і за допомогою друзів, які захочуть відкрити новий вклад в Platinum Bank. Запросивши до 4 осіб, клієнт отримує додаткові 0.25% до свого депозиту за кожного друга. Пенсіонери теж можуть для себе знайти спеціальну пропозицію: тепер при відкритті вкладу «Готівка щомісяця» їм нараховуються додаткові відсотки: + 1,0% у гривні і 0,5% у доларах і євро 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку