Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

22.06.2015

«Чиста» ставка від Platinum BankКлієнти Platinum Bank відтепер можуть не турбуватися про податки на депозити - банк сплатить їх за них. За умови оформлення депозиту «Гарантоване зростання» на 18 місяців, банк компенсує вкладникам податок на депозити. В результаті цієї компенсації клієнт отримує «чисту» ставку в розмірі 25,0% річних. Оформити вклади з бонусом можна у відділенні банку і через Інтернет банк Platinum Click.

Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член Правління Platinum Bank каже: «На сьогоднішній день ми відзначаємо тенденцію серед банків - платити чисту ставку без податків. Це ті зміни, які в найближчий час стануть звичайною практикою. Ми робимо все для того, щоб забезпечити клієнтам якісний і комфортний сервіс, зацікавити їх нашими послугами. З цією метою ми пропонуємо їм додатковий заробіток, забезпечуючи банку довгострокову співпрацю зі своїми вкладниками. Нам зараз просто необхідна стабілізація банківської системи, яка, безсумнівно, здійснить оздоровчий вплив на всю банківську систему».

При достроковому розірванні вкладу бонус не застосовується, клієнт отримує компенсацію податків у разі оформлення вкладу на 18 міс. Нагадуємо, що в даний момент Platinum Bank пропонує відразу кілька програм лояльності в залежності від різних сегментів клієнтів. Наприклад, заробити можна і за допомогою друзів, які захочуть відкрити новий вклад в Platinum Bank. Запросивши до 4 осіб, клієнт отримує додаткові 0.25% до свого депозиту за кожного друга. Пенсіонери теж можуть для себе знайти спеціальну пропозицію: тепер при відкритті вкладу «Готівка щомісяця» їм нараховуються додаткові відсотки: + 1,0% у гривні і 0,5% у доларах і євроДля довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг