Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

11.06.2015

Platinum Bank пропонує підвищену ставку для пенсіонерівPlatinum Bank пропонує пенсіонерам додатково заробити на своїх депозитах. Тепер при відкритті вкладу «Готівка щомісяця» нараховуються додаткові відсотки: + 1,0% у гривні та 0,5% в доларах і євро. Нова програма актуальна для пенсіонерів будь-якого віку, незалежно від причини виходу на пенсію. Бонус діє для нових вкладів, за умови надання клієнтом пенсійного посвідчення.

Катерина Ладиженська, директор з маркетингу та продажів, член Правління Platinum Bank, зазначає: «Ми розуміємо, що пенсіонерам доводиться особливо важко у кризовий час, тому намагаємося думати про них, пропонуючи додаткову можливість заробітку. Наше прагнення - бути максимально комфортним банком для всіх категорій наших клієнтів. Своїм пріоритетним завданням ми бачимо надання зручних, простих і вигідних продуктів».

Бонуси для пенсіонерів не сумуються з іншими бонусами. Вклади з бонусами для пенсіонерів можна оформити тільки у відділеннях Platinum Bank, через Інтернет банк Platinum Click такі вклади не відкриваються.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку