Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

21.05.2009

В Донецьку відбулось відкриття оновленої філії Platinum Bank20 травня 2009 року в Донецьку відбулось відкриття оновленого відділення банку Platinum Bank. Бренд Platinum Bank був заснований в результаті об’єднання компаній ЗАТ «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit під єдиним брендом. Оновлення відділення було проведено згідно новим корпоративним стандартам Platinum Bank. В березні 2009 року відбулась реорганізація банку у відкрите акціонерне товариство, а вже в квітні Platinum Bank розпочав переоформлення своїх регіональних представництв у відповідності до нових стандартів бренду.

У відкритті донецького відділення брали участь вище керівництво банку та Віце-консул Чеської республіки, партнери та журналісти. Після урочистого перерізання стрічки, Мирослав Полачек, Віце-консул Чеської Республики, побажав Platinum Bank стати надійним партнером для своїх клієнтів і пояснив, що: «… Чешська Республіка вже пройшла період консолідації банківського сектору і зараз на ринку Чехії декілька десятків банків, котрі довели найголовнішу якість для банку - надійність. Platinum Bank обрав вірне повідомлення своїм клієнтам і сподіваюсь, що цей банк буде процвітати».

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Ми вважаємо, що ми вибрали правильний час для запуску нового бренду — це час, коли люди почали цінувати такі одвічні цінності, як надійність та стабільність. А ми саме ці цінності і приносимо нашим клієнтам через унікальні показники ліквідності та капіталізації, котрі перевищують нормативи НБУ в 27 і 4 рази відповідно. До того ж, з сильною підтримкою наших інвесторів — Horizon Capital, East Capital, IFC — ми не зупиняємо кредитування, а, навпаки, розробляєми нові продукти та послуги для наших клієнтів. Зараз наша мережа представлена відділеннями в містах-міліонниках та більш чим 400 пунктами продажу по всій Україні».

Грег Краснов розповів, що в планах Platinum Bank подальший розвиток бізнесу в регіонах України.

Алла Сахно, Начальник Донецького відділення Platinum Bank, акцентувала увагу присутніх на продуктах, котрі банк готовий запропонувати своїм клієнтам. «Наші продукти максимально прості та зрозумілі. Серед нових продуктів особливою популярністю користуються такі пропозиції: депозит «Знайомство» (строком на два тижня – зручне та вигідне розміщення грошей, щоб впевнитись в надійності банку), а також депозит «До запитання», коштами якого клієнти зможуть розпоряджатись за власним бажанням. До того ж, нашим клієнтам ми раді запропонувати кредити до 75 000 гривень готівкою».

В завершення, гостей відкриття оновленого відділення запросили прийняти участь в вікторині, всі питання якої стосувались платини (зрозуміла асоціація між назвою банку та самим цінним з дорогоцінних металів).

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку