Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

18.05.2015

Platinum Bank пропонує своїм клієнтам скористатись новим сервісом від Visa - прикладною програмою Visa Explore.Platinum Bank пропонує своїм клієнтам, власникам карток Visa, скористатися новим сервісом, розробленим компанією Visa — прикладною програмою Visa Explore. Тепер використовувати банківську картку Visa стало ще вигідніше, адже відтепер власник картки може легко знайти спеціальні пропозиції та акції, в тому числі і в рамках програми Преміальних Пропозицій Visa1 - від туристичних послуг до ресторанів, розваг і магазинів - поруч з місцем свого перебування в Україні та за кордоном.

Використовуючи геолокацію, за допомогою функції «Поруч», можна знаходити кращі пропозиції в районі вашого розташування і вони будуть показані на карті. Крім спеціальних акцій і пропозицій від Visa, користувачі зможуть знайти банкомати поблизу, лише натиснувши кнопку. Прикладна програма Visa Explore пропонує швидкий доступ до допомоги в надзвичайних ситуаціях та номерів служби підтримки клієнтів  - власників преміальних карток Visa.

Катерина Ладиженська, директор з продажу та маркетингу, член правління Правління Platinum Bank, відмічає: «Ми завжди раді, коли наші партнери пропонують більше можливостей нашим клієнтам. Користуючись прикладною програмою Visa Explore, власники карток з легкістю зможуть встановити та налаштувати свої профайли так, щоб бачити тільки ті пропозиції, які їм цікаві. Для наших клієнтів це ще одна можливість переконатися, що платіжні картки - оптимальний фінансовий інструмент, що забезпечує безпеку розрахунків, можливість нарахування відсотків на залишок суми і доступ до додаткових привабливих опцій».

Прикладна програма VisaExplore доступна для завантаження для iOS та Android.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку