Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.04.2015

Тепер кредит Platinum Bank можна сплатити за допомогою мобільного додаткаPlatinum Bank розширив можливості свого мобільного додатка – тепер клієнт за допомогою смартфону на операційній системі Android або iOS може не лише довідатися про залишок за своїм кредитом, але також виконати платіж за допомогою карток Visa або Mastercard будь-якого українського банку. Мобільний додаток дозволяє також дізнаватися про залишок кредитного ліміту на картці, суму заборгованості за кредитом, отримувати реквізити для погашення кредиту, перевіряти баланс за зарплатною чи депозитною карткою.

Олександр Овчарук, начальник управління інтернет-банкінгу Platinum Bank, відзначає: ”У швидкозмінному середовищі клієнтам потрібен простий та зручний продукт, що розширює можливості та заощаджує час. Мобільний додаток дає клієнтам змогу постійно бути на зв′язку та контролювати стан свого кредиту без прив′язки до комп′ютера або відділення. Нова функція ще істотніше полегшить нашим кредитним клієнтам відносини з банком, тому що тепер вони можуть виконувати платежі у зручний для них час та в будь-якому місці. Розпочати роботу із додатком можна відразу після його завантаження, без укладання додаткових договорів».

Розширюючи можливості мобільного додатка, Platinum Bank дотримується обраної раніше стратегії розвитку дистанційних послуг для своїх клієнтів, спрямованої на створення простих, зручних та вигідних банківських продуктів і послуг.

Оновлена версія додатка для Android вже доступна для завантаження в Play Market за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trinetix.platinum.

Версія для iOS буде доступною протягом тижня. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку