Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

10.04.2015

Platinum Bank запропонує клієнтам більше послуг у партнерстві з «КредитМаркет»Platinum Bank оголошує про початок співпраці з торговельною маркою «КредитМаркет». Унаслідок такого партнерства клієнти банку зможуть отримати ширший асортимент послуг, у тому числі здійснюватиметься кредитування СПД, що є новим видом діяльності для Platinum Bank.

Катерина Ладиженська, член Правління Platinum Bank, директор з маркетингу та продажів, наголошує: «Наше завдання – максимально задовольнити потреби клієнтів. Досягати цієї мети нам допомагає створення взаємовигідних альянсів, при цьому кожен із партнерів отримує перевагу в своїй діяльності. Для «КредитМаркет» - це розширення своєї присутності на ринку, для нас – додаткові цікаві продукти. Нині сам час диктує нові рішення, покликані поліпшувати обслуговування клієнтів, а також забезпечувати стабільну та безперебійну роботу фінансової установи».

Катерина Мелеш, генеральный директор ТОВ ФК «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет»): «Реалізація цього проекту дозволяє нам збільшити присутність у всіх регіонах країни, а нашим новим клієнтам - отримувати вже звичні якісні послуги з оформлення кредиту від компанії «КредитМаркет» у зручних точках обслуговування. «КредитМаркет» провадить постійну роботу з удосконалення власних каналів продажів та розвитку партнерської мережі. У фокусі нашої діяльності - клієнт з його індивидуальними потребами, ми робимо ставку на доступність наших кредитних продуктів та сервісів, якість і комфорт обслуговування».

Platinum Bank раніше повідомляв про отримання від НБУ кредиту рефінансування в сумі 240 млн грн терміном на два роки, для підтримання фінансової надійності та зміцнення позицій банку на ринку. У нестабільній ситуації, що склалася на сьогодні, банк виконує свої зобов′язання перед клієнтами, пропонуючи гнучкі депозитні продукти і споживче кредитування.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень і пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. З 2014 року банк почав розвивати корпоративний напрям для бізнес-клієнтів.

Основным акціонером Platinum Bank є група фінансових акціонерів включно з фондом прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург).

Банк працює на території всієї України, має близько 2000 представництв, із них близько 70 відділень, кількість клієнтів сягнула 2 мільйонів осіб. Platinum Bank бере активну участь у житті суспільства як компанія № 1 з погляду корпоративної соціальної відповідальності. Банк є найкращим банком України за якістю обслуговування («GlobalBanking», 2013 р.) 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку