Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

25.03.2015

Продукт на здачу в Platinum BankPlatinum Bank розширює пакет послуг для своїх клієнтів, пропонуючи придбати різноманітні види страхування. Зокрема, клієнт здійснює одноразовий платіж на суму від 49 гривень та отримує страхування на рік, із загальною сумою покриття до 30 000 грн. Послуга під назвою «Продукт на здачу» є дуже зручною для клієнтів, тому що їм не треба йти до страхової компанії та займатися додатковими паперовими питаннями. Менеджер на місці володіє інформацією і може розповісти клієнтові про всі деталі, що його цікавлять.

Катерина Ладиженська, директор з продажу та маркетингу, член Правління Platinum Bank наголошує: “Ми вирішили додати таку послугу, бо впевнені, що в цей непростий час вона може бути корисною для наших клієнтів. Банк звертає увагу клієнтів на додаткові можливості страхування, гарантуючи їм спокій на випадок непередбаченої ситуації. Крім того, ми забезпечуємо оперативність - менш ніж за 5 хвилин клієнти можуть оформити будь-який страховий продукт. Це просто і зручно. Ми, як клієнт орієнтований банк, завжди прагнемо створювати максимально універсальні та цікаві фінансові програми для наших вкладників».

На сьогодні співпраця стосовно нового продукту здійснюється зі страховою компанією «Metlife». Найближчим часом ми плануємо розпочати роботу ще з кількома компаніями. Продаж страхових продуктів банками - загальноприйнята світова практика. в Європі таким шляхом продається кожен третій поліс страхування життя. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку