Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.03.2015

Platinum Bank успішно пройшов планову перевірку Фонду гарантування вкладівPlatinum Bank успішно пройшов планову перевірку Фонду гарантування вкладів, яка здійснювалася з 2 до 20 лютого 2015 року. Банк відповідає всім необхідним умовам членства у Фонді. Позитивні результати перевірки підтверджують надійність банку та є індикатором його упевненого положення для партнерів та клієнтів.

Катерина Рожкова, в.о. Голови правління Platinum Bank, наголошує: «Я пишаюся тим, що ми гідно пройшли перевірку Фонду гарантування вкладів, тому що в цей неспокійний час її успішне завершення – сигнал клієнтам про нашу стабільність. Головне сьогодні – планомірно йти вперед, не вдаватися в паніку та сприяти збереженню спокою наших вкладників. Те, що ми є учасниками Фонду гарантування вкладів, виконуючи всі необхідні умови, підвищує довіру наших клієнтів та зміцнює їхню впевненість у тому, що зберігати кошти у нашому банку безпечно та надійно».

На сьогодні розмір гарантованої суми відшкодування становить 200 тисяч гривень. Нещодавно депутати внесли пропозицію про підвищення цієї суми до 500 тис. грн. До Верховної Ради було подано відповідний законопроект №2318. «Реалії вимагають рішучих дій щодо посилення захисту прав вкладників, - йдеться в поясненні до законопроекту.- Розмір відшкодування в умовах стрімкої інфляції та з метою надання належних фінансових гарантій вкладникам потребує істотного збільшення». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку