Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

26.02.2015

Із «Platinum Bank» зростання гарантоване!Platinum Bank пропонує «Гарантоване зростання» – надійний та гнучкий депозит, завдяки якому клієнти отримують доступ до своїх коштів у зручний час, при цьому істотно їх примножуючи. Клієнт може зняти гроші у будь-який момент, і ставка, за якою будуть нараховані відсотки, істотно вища, ніж зазвичай. Чим довше депозит залишається у банку, тим вищою є ставка за всі місяці зберігання вкладу. Максимальна ставка – 26% у гривнях і 11,50% у доларах. Мінімальна сума вкладу – 1000 грн або 200 доларів.

Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член правління Platinum Bank, зазначає: «Відплив вкладів із банківської системи – основна проблема, з якою зіткнувся ринок у 2014 році. Загальний відплив депозитів на банківському ринку України становить близько 22,1% в національній валюті і понад 39,1% в іноземній. Тож дедалі частіше в арсеналі банків з′являються нові продукти – умовно їх можна назвати гнучкими депозитами. Вони дозволяють клієнтам почуватися спокійніше, тому що кошти є доступними у будь-який час, при цьому ще й примножуються. Наш продукт «Гарантоване зростання» є саме таким, і ми переконані, що наші клієнти радо скористаються ним».

Як один із найбільш інноваційних банків на ринку України, Platinum Bank пропонує клієнтам можливість управляти своїми коштами дистанційно. «Гарантоване зростання» не є винятком – клієнт отримує зручний доступ до нарахованих відсотків за допомогою інтернет-банку Platinum Click. Крім того, з інтернет-банком з′являється додаткова можливість заробити – оформлення депозиту через Platinum Click означає плюс 0,5% у гривнях та плюс 0,2% у доларах. Продовження терміну зберігання діючого вкладу – від плюс 0,5% до плюс 1 у гривнях та плюс 0,5% у доларах. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку