Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

20.02.2015

Platinum Bank розширює мережу терміналівPlatinum Bank розширює партнерську мережу платіжних терміналів та починає співпрацю з банком «Національний кредит». Таким чином, партнерська мережа банку збільшилася на 4700 терміналів, що полегшує клієнтам здійснення основних платіжних операцій, розширюючи зону послуг, що надаються. А ще, крім погашення кредитів, можна буде поповнювати деякі види банківських карток через системи I-box і EasyPay. Це істотно зекономить час клієнтів, адже тепер для поповнення рахунку їм не треба йти до відділення або шукати найближчого банкомату.

Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член Правління Platinum Bank, зазначає: «Операції з картками належать до найбільш популярних банківських операцій. Ми хочемо надавати нашим клієнтам легкий доступ до операцій та послуг банку не лише у своїй мережі відділень, а й використовувати можливості та географію наших партнерів. Зовсім нещодавно ми дали можливість нашим клієнтам додатково заробити без відчутних зусиль з їхнього боку. Для них була встановлена ставка 15% річних на карткові рахунки і 18% – на ощадний рахунок у PtClick. Ми будемо удосконалювати наш сервіс, незважаючи на жодні труднощі, і впевнені, що наші клієнти оцінять наші зусилля щодо збільшення їхніх статків».

За допомогою терміналів клієнти банку можуть поповнювати рахунки, депозити, а також виконувати погашення кредитів та кредитних карток. Здійснення платежів у терміналах самообслуговування відбувається в режимі 24/7 та в середньому займає 30 секунд. Внесені кошти зараховуються на рахунок протягом 3 банківських днів. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку