Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

20.02.2015

Platinum Bank розширює мережу терміналівPlatinum Bank розширює партнерську мережу платіжних терміналів та починає співпрацю з банком «Національний кредит». Таким чином, партнерська мережа банку збільшилася на 4700 терміналів, що полегшує клієнтам здійснення основних платіжних операцій, розширюючи зону послуг, що надаються. А ще, крім погашення кредитів, можна буде поповнювати деякі види банківських карток через системи I-box і EasyPay. Це істотно зекономить час клієнтів, адже тепер для поповнення рахунку їм не треба йти до відділення або шукати найближчого банкомату.

Катерина Ладиженська, директор з продажів та маркетингу, член Правління Platinum Bank, зазначає: «Операції з картками належать до найбільш популярних банківських операцій. Ми хочемо надавати нашим клієнтам легкий доступ до операцій та послуг банку не лише у своїй мережі відділень, а й використовувати можливості та географію наших партнерів. Зовсім нещодавно ми дали можливість нашим клієнтам додатково заробити без відчутних зусиль з їхнього боку. Для них була встановлена ставка 15% річних на карткові рахунки і 18% – на ощадний рахунок у PtClick. Ми будемо удосконалювати наш сервіс, незважаючи на жодні труднощі, і впевнені, що наші клієнти оцінять наші зусилля щодо збільшення їхніх статків».

За допомогою терміналів клієнти банку можуть поповнювати рахунки, депозити, а також виконувати погашення кредитів та кредитних карток. Здійснення платежів у терміналах самообслуговування відбувається в режимі 24/7 та в середньому займає 30 секунд. Внесені кошти зараховуються на рахунок протягом 3 банківських днів.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг