Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

10.02.2015За результатами дослідження компанії «Ernst & Young», проведеного 2014 року, Platinum Bank продемонстрував найвищі результати з-поміж учасників дослідження залученості персоналу. Крім Platinum Bank, у дослідженні залученості взяли участь великі українські компанії з агро-, телекомунікаційного та ритейл- секторів.

В опитуванні взяли участь близько 90% усіх працівників банку. Залученість працівників становить 85%, що є дуже високим показником (згідно з методологією Ernst & Young «добрим результатом» вважається залученість працівників на рівні 75%).

Залученість - це емоційний та інтелектуальний стан, що мотивує працівників виконувати їхню роботу якнайкраще. Дослідження виокремлювало чотири основні індекси, на підставі яких формувалися результати: індекс емоційної залученості (що відчуває залучений працівник), індекс діяльної залученості (як діє працівник), індекс підтримки (що робить роботодавець для підтримання залученості) та індекс віддачі (що отримує роботодавець від залучених працівників). Сукупність показників цих індексів і забезпечила високий кінцевий результат.

Денис Кощавцев, директор з персоналу Platinum Bank, зазначає: «Дослідження було проведено наприкінці 2014 року – найскладнішого року для України загалом та для її банківського сектору. Це дає нам ще більший привід пишатися тим, що наші працівники продемонстрували таку однозначну лояльність до банку. Високий показник залученості забезпечує позитивну емоційну атмосферу в колективі та підвищення бізнес-результатів. За даними консалтингової компанії «TMC Artur Żurek», лише 20% компаній, які проводять дослідження залученості, використовують його результати для практичної роботи . Platinum Bank входить до цих 20%, намагаючись максимально використати отримані дані. Унаслідок цього в банку поліпшилася система взаємодій «керівник-підлеглий», були розроблені та запроваджені нові формати спілкування, нові тренінги, мотиваційні програми тощо. Ми направду хочемо домогтися того, аби Platinum Bank завжди залишався найкращим місцем для роботи».

Дослідження залученості Platinum Bank проводить протягом кількох років, постійно отримуючи високі оцінки. Так, наприклад, 2013 року Platinum Bank посів перше місце з-поміж 5 банків - учасників дослідження в Україні. Результати дослідження дозволяють банку системно впливати на залученість персоналу, домагаючись найкращих результатів для бізнесу. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку