Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

30.01.2015

Platinum Bank – для кращої УкраїниПроведене наприкінці 2014 року опитування клієнтів банку засвідчило: 60% з них вважають, що комерційні компанії повинні займатися діяльністю на благо суспільства. Як банк № 1 у сфері соціальної відповідальності серед фінансових установ країни, у 2015 році Platinum Bank запроваджує нову стратегію корпоративної соціальної відповідальності під назвою «Platinum Bank – для кращої України». Ця стратегія спрямована на максимальне залучення клієнтів банку до соціально значущих проектів.

Катерина Рожкова, в. о. голови Правління Platinum Bank, зазначає: “Новий рівень КСВ - це інвестиції в розвиток країни, залучення клієнтів до наших соціальних та екологічних проектів, починаючи від загальноосвітніх і закінчуючи допомогою конкретній школі чи лікарні. Ми переконані, що наші спільні дії принесуть позитивні зміни для країни, в якій живуть 2 мільйони наших клієнтів. Ми готові працювати для кращої України!”.

Нова стратегія включає в себе чотири напрями: ”Розумна Україна”, “Здорова Україна”, “Чиста Україна” та “ Добра Україна”

Розумна Україна

Platinum Bank ставить перед собою мету підвищення фінансової грамотності українців – як дорослих, так и юних громадян нашої країни. Для цього створено формат безкоштовних зустрічей «Платинум Посиденьки», під час яких у доступній формі працівники (на засадах волонтерства) пояснюють найбільш важливі та нагальні фінансові питання.

Здорова Україна

У цьому проекті збираються кошти, які будуть спрямовані на закупівлю обладнання для лікарень у всій Україні. Крім того, заохочуються такі ініціативи, як доброчинні марафони, «День Донора» тощо.

Добра Україна

У межах цієї програми надається допомога дитячим будинкам (закупівля одягу, канцтоварів, продуктів), центрам матері та дитини. Крім того, будуть реалізовуватися проекти, пов′язані з підтримкою людей у зоні АТО.

Чиста Україна

Чиста Україна – це збір коштів на ремонтні роботи або озеленення території в установах, в яких живуть діти. Ремонт здійснюється силами працівників банку, в межах проекту «День відповідальності банкіра». Крім того, популяризується утилізація макулатури, батарейок, схвалюється екологічний підхід у будь-якому виді діяльності.

Клієнтам роз′яснюватимуть особливості кожного проекту, щоб вони могли вибрати програму, до якої хочуть приєднатися. Це розширить територію добрих справ в Україні. Ми – за розумну, здорову, добру та чисту Україну!

 

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку