Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

14.01.2015

Platinum Bank перейшов до групи великих банків та збільшив регулятивний капіталЗа результатами діяльності банків у 2014 році відбувся перерозподіл банків за групами. За рішенням Нацбанку Platinum Bank перейшов із групи середніх банків до групи великих (банки з активами понад 6 млрд грн). Крім того, в грудні банк збільшив регулятивний капітал на 150 млн грн. Перехід Platinum Bank до групи вищого рівня свідчить про зростання його надійності та послідовний розвиток навіть у такий складний час. У 2014 році банк зумів не лише втримати свої позиції, а й домогтися зростання активів більш ніж на 29%: з 5,8 млрд грн до 7,5 млрд грн.

Катерина Рожкова, в. о. голови Правління Platinun Bank, зазначає: «2014 рік був складним, цього не можна заперечувати. Проте ми не здаємося, завжди та за будь-яких умов хочемо виконувати свою роботу якісно. І головний наш критерій – задоволеність наших клієнтів. Ми розуміємо їхній неспокій стосовно фінансів, тому прагнемо весь час удосконалювати свої бізнес-процеси, підвищуючи стійкість та надійність банку. Наш перехід до групи великих банків підтверджує, що ми на правильному шляху. Клієнти банку можуть бути спокійними за свої депозити, що дуже важливо в такий непростий час».

Перехід фінустанови з однієї групи до іншої відбувається раз на рік - головним критерієм є розмір активів банку до кінця року. Поділ банків на групи НБУ здійснює з метою розподілу наглядових функцій та обов′язків між центральним апаратом і територіальними управліннями регулятора. Загалом на сьогодні група великих банків складається з 19 установ. Перехід банку до групи вищого рангу підвищує його авторитетність в індустрії, дає можливість ширшої участі в контролі діяльності НБУ, а також є показником правильно обраної управлінської стратегії.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень і пунктів обслуговування клієнтів на всій території України. З 2014 року банк почав розвивати корпоративний напрям для бізнес-клієнтів.

Основним акціонером Platinum Bank є група фінансових акціонерів включно з фондом прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург).

Банк працює на території всієї України, має близько 2000 представництв, із них близько 70 відділень, кількість клієнтів сягнула 2 мільйонів осіб. Platinum Bank бере активну участь у житті суспільства як компанія № 1 з погляду корпоративної соціальної відповідальності. Крім того, банк є найкращим банком України за якістю обслуговування («GlobalBanking», 2013 г.)

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

• ВКонтакте: http://vkontakte.ru/club18410532

• Facebook: http://www.facebook.com/platinumbankua

Контактна інформація:

Вікторія Михно

Начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank

Тел.: (044) 492 90 98

Моб.: (050) 440 99 86

E-mail: vmykhno@platinumbank.com.ua

www.platinumbank.com.ua

 

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку