Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

20.11.2014

Марш пінгвінів на підтримку кредиту з канікулами18 листопада Platinum Bank зібрав усіх благонадійних пінгвінів Києва та провів марш на підтримку рекламної кампанії «Кредит з канікулами». Пінгвіни пройшли центром міста, познайомилися з городянами та відвідали історичні пам′ятки столиці.

Platinum Bank влаштував ходу з живими символами своєї нової рекламної кампанії, і протягом дня пінгвіни спілкувалися з мешканцями столиці.

«Під час маршу пінгвінів ми помітили, що не всі люди на вулиці вірили власним очам. Вони перепитували одні в одних, чи справді бачать те саме, що й інші. Масова галюцинація – такою була найпоширеніша версія побаченого, що не дивно, адже не кожного дня пінгвіни виходять на вулиці міста. Особливо ми непокоїлися про душевний стан продавців песцевих шапок на Андріївському узвозі. Вони найбільше перехвилювалися, хоча звикли до всякого. Проте хочемо запевнити всіх свідків маршу: вам не примарилося! Пінгвіни справді були, і ось наші фото-докази», - говорить Міла Бедренець, начальник управління маркетингу Platinum Bank.

Ось тут ви зможете знайти фото-докази маршу пінгвінів https://www.facebook.com/platinumbankua/photos_stream

Але якщо ви стали очевидцем події і теж маєте фото-докази, розмістіть їх у соціальних мережах. Викладіть у Фейсбуку або вКонтакті з хештегом #platinumbank та отримайте шанс виграти свого пінгвіна. Переможців визначать шляхом випадкової вибірки за допомогою random.org.

Тепер пінгвіни роз′їдуться по всій Україні та займуться виконанням своєї важливої місії - вони розповідатимуть про кредити з канікулами для українців. А мешканці міст і сіл матимуть можливість переконатися в реальності цієї акції. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку