Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

18.11.2014

Platinum Bank пропонує клієнтам «Кредит з канікулами»З 3-го листопада клієнти Platinum Bank зможуть оформляти кредит на товар або готівку й у разі потреби пропустити одну або дві щомісячні оплати.

Platinum Bank зробив крок назустріч клієнтам і вдосконалив продукт з канікулами, надавши клієнтам змогу двічі на рік відкласти оплату внеску по кредиту, й перенести її на кінець терміну.

 «Ми розуміємо потреби клієнтів, їх побоювання, надії та сподівання. Отже, ми розуміємо, які продукти будемо створювати. Тому концепція «Кредиту з канікулами» народилася тоді, коли ми замислилися над тим, як дати клієнту впевненість, у тому, що банк піклується про нього. Адже зараз люди бояться: якщо в житті відбудуться непередбачені обставини, за яких вони не зможуть заплатити по кредиту, банк залишиться байдужим до їхньої ситуації. Ми, зі свого боку, пропонуємо вихід із ситуації, коли клієнт зможе без пояснення причини перенести свій платіж. І в такий спосіб влаштувати собі канікули на виплату кредиту», – зазначає Катерина Ладиженська, директор з продажу та маркетингу, член Правління Platinum Bank.

У листопаді 2013 року Platinum Bank став першим банком, який запропонував своїм клієнтам споживчий кредит з канікулами. А сьогодні банк пропонує оновлену версію продукту, за умов якої можна перенести 2 оплати.

«Нам відомо, що клієнти зараз відчувають складнощі зі своєчасною оплатою кредиту з огляду на різні обставини: ситуація в країні, нестабільність, також ніхто не відміняв сімейні питання. Всі ми люди і чудово розуміємо, що повинні йти один одному назустріч. Тому поліпшили свій продукт, і тепер наші клієнти можуть перенести 2 оплати на рік. Впевнені, що це нововведення обов'язково знайде відгук у клієнтів», – коментує Ольга Пархоменко, начальник управління розробки та підтримки продуктів Platinum Bank.

«Кредит з канікулами» відповідає потребам клієнтів і враховує поточну економічну ситуацію.
Цей продукт пропонує:

• комфортний вихід зі скрутної ситуації протягом періоду користування кредитом;
• клієнт не потрапляє в прострочення;
• клієнт зберігає чисту кредитну історію.

«Кредит з канікулами» можна оформити на товар або готівку. Для того щоб скористатися канікулами по кредиту, потрібно лише за 3 робочих дні до дати платежу зателефонувати в банк і повідомити про бажання скористатися канікулами. При цьому не потрібно пояснювати банку причини відстрочки і не потрібно приходити у відділення.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку