Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

18.05.2009

IMB Group Public Limited (холдингова компанія Platinum Bank) представляє консолідовані IFRS результати за 2008 рікIMB Group Public Limited (тут - Platinum Bank) закінчила 2008 фінансовий рік з консолідованим чистим збитком в розмірі 4,90 мільйонів доларів США в порівнянні з консолідованим чистим збитком 2007 року 8,21 млн. доларів США. Platinum Bank закінчив рік з більш ніж 38 мільйонами доларів США грошових коштів та їх еквівалентів, та з більш ніж 68% адекватністю банківского капіталу.

Platinum Bank оголосив консолідовані IFRS результати за 2008 рік, що були підготовлені Deloitte Limited. По закінченню фінансового року Platinum Bank продовжує дотримуватися свого консервативного підходу до роздрібного кредитування і до загального зміцнення балансу. Адекватнісь капіталу Platinum Bank залишається однією із найвищих на українському ринку (68%), а його ліквідність в 27 разів перевищує вимоги українського банківського регулятора - Національного Банку України (НБУ).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «2008 рік був важким роком, коли ми спостерігали перші прояви кризи в Україні та у всьому світі. Тим не менш, завдяки нашій збалансованій та консервативній політиці управління ризиками, ми змогли продовжувати кредитування наших клієнтів та скористатися ринковими умовами для подальшого консервативного розвитку нашого бізнесу».

Тодд Еспозіто, фінансовый директор, член правління Platinum Bank, додав: «Фінансова стабільність та чітка фінансова звітність завжди були пріоритетами в нашій діяльності. Не дивлячись на вплив кризи на український банківський сектор, Platinum Bank продовжує демонструвати клієнтам свою прихильність до надійності, прозорості та стійкості».

Детальний фінансовий звіт можна знайти за наступним посиланням: http://www.platinumbank.com.ua/view.auditfs/.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку