Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

13.11.2014

Platinum Bank представив оновлений склад ПравлінняЗа рішенням Наглядової Ради Platinum Bank був визначений оновлений склад Правління банку. Правління банку діятиме відповідно до прийнятої стратегії розвитку та зфокусується на роздрібному кредитуванні та розвитку корпоративного бізнесу.

До складу Правління Platinum Bank входять 7 топ-менеджерів, які відповідають за різні напрямки діяльності банку. До складу Правління банку входить як члени, так і наглядачі  Правління. Оновлений склад Правління має понад 80 років сумарного досвіду роботи в банківській сфері як в локальних, так і в міжнародних організаціях.

Оновлений склад Правління:

  • Катерина Рожкова, виконуюча обов'язки Голови Правління, відповідальна за фінанси
  • Катерина Ладиженська, член Правління, відповідальна за роздрібний бізнес та маркетинг
  • Леонід Рибін, член Правління, відповідальний за корпоративний бізнес
  • Сергій Каменяр, член Правління, відповідальний за казначейство
  • Сергій Попов, член Правління, відповідальний за інформаційні та комунікаційні технології
  • Дмитро Красношлик, наглядач Правління, відповідальний за операції
  • Вадим Кривовяз, наглядач Правління, відповідальний за ризики

«Platinum Bank – це унікальна корпоративна культура і висококваліфікована команда спеціалістів, яка зберігає традиції розвитку співробітників на ролі наступників. В оновленому складі Правління спостерігається хороший мікс працівників, які перейняли досвід попередників, та нових фахівців із широким досвідом роботи в західних компаніях. Це той склад Правління, в професіоналізмі та відданості членів якого ми не сумніваємося. Упевнений, що Правління забезпечить продовження ведення бізнесу відповідно до західних стандартів. Наглядова рада зацікавлена у динамічному розвитку банку, впровадженні інновацій і досягненні нових амбітних планів», - коментує Григорій Гуртовий, голова Наглядової ради Platinum Bank.

Для клієнтів такі зміни залишаться непоміченими. Банк планує розвиватися відповідно до раніше прийнятої бізнес стратегії фокусуючись на високій якості обслуговування клієнтів. Основним бізнесом банку як і раніше залишатиметься роздрібний бізнес, додатково банк буде розвивати корпоративний напрямок.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку