Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

04.11.2014

Нова рекламна кампанія Platinum Bank з пінгвінамиЗ 3 листопада Platinum Bank запустив нову рекламну кампанію по оновленому продукту «Кредит з канікулами». Клієнт може оформити кредит на товар або готівку і при необхідності пропустити 2 щомісячні оплати

У листопаді 2013 року Platinum Bank став першим банком, який запропонував своїм клієнтам споживчий кредит з канікулами. Протягом 2014 року виникали різні ситуації, в яких кредитним клієнтам необхідно було взяти канікули. Новий продукт - це відповідь на потреби клієнтів. За результатами досліджень банку, серед потенційних користувачів кредитами дуже багато тих, хто не впевнений у завтрашньому дні і боїться брати на себе зобов'язання.

«Ми щиро віримо, що банк, який поважає своїх клієнтів, не повинен «ховати голову в пісок» і робити вигляд, що в країні все добре. Потрібно визнавати той факт, що сотні тисяч наших співгромадян виявилися в складних життєвих обставинах і економіка країни переживає не кращі часи. Тому ми знову зробили крок назустріч нашим клієнтам і дали можливість брати канікули навіть частіше - двічі на рік. Ми завжди вважали, що свою турботу про клієнта найкраще проявляти справами, а не словами. Лише правильна кредитна пропозиція, випущена в потрібний час, може показати клієнту, що ми розуміємо його потреби», – Міла Бедренець, начальник управління маркетингу Platinum Bank.

Для того щоб максимальна кількість клієнтів дізналося про те, що Platinum Bank активно видає кредити і особливо кредит з канікулами, банк запустив масштабну рекламну кампанію на ТБ, для якої зняли ролик з незвичайними акторами https://vimeo.com/110868976

У ролику банк продемонстрував перешкоди, які заважають клієнтам оплачувати кредит. Неправильно було б відображати в рекламі справжні причини, чому клієнту необхідний кредит. Адже в житті кредитного клієнта і без того досить тривожних моментів. Тому було знайдено нове рішення: показати позитивний образ перешкод на шляху до оплати кредиту. Так, щоб було зрозуміло, про що йдеться, і все ж сам образ неприємностей, які заважають клієнтові заплатити, викликав посмішку. Для цього перешкоди показані в образі пінгвінів.

«Сказати людям про серйозні речі, при цьому пожартувати і нікого не образити - завжди виклик. Нам було необхідно донести людям основну думку: «Як би абсурдно не склалися обставини, банк піде вам назустріч». Ми донесли її. А те, що ми це зробили у формі, не прийнятої в категорії, додало нашому повідомленню виразності», – Дмитро Мамонтов, копірайтер агентства Adventa LOWE.

Над створенням ролика працювали:

Platinum Bank:

Начальник управління маркетингу Platinum Bank – Міла Бедренець

Керівник відділу маркетингових комунікацій – Віра Сливинська

Агентство – Adventa LOWE

Associate Creative Director – Олексій Дьомін

Art Director – Ліля Чорна

Art Director – Олександр Плетенецький

Copywriter – Дмитро Мамонтов

Head of TV Production – Іван Гончарук

Associate Client Service Director – Жанна Сидорська

Account Director– Ірина Деняк

Продакшн-студія – Lime Lite 

Режисер – Олексій Сай

Оператор – Миколай Єфименко

1-st AD – Денис Швець

Виконавчий продюсер - Дар'я Андрущенко

Лінійний продюсер – Мус

Асистент продюсера – Роман Кравець

Художник-постановник – Олексей Величко

Стиліст - Аніта Жиргалова

Гример – Ірина Белина

Постпродакшн – Fix Digital

Продюсер – Віктор Фирсанов 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку