Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.05.2009

У Львові відбулось відкриття оновленої філії Platinum Bank14 травня 2009 року у Львові відбулось відкриття оновленого відділення банку Platinum Bank. Приводом для цього стала зміна корпоративних стандартів в результаті об’єднання брендів «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit під новим брендом – Platinum Bank. У березні 2009 року відбулась реорганізація банку у відкрите акціонерне товариство, а вже у квітні Platinum Bank розпочав переоформлення своїх відділень у відповідності до нових стандартів бренду.

У відкритті філії взяли участь представники керівництва банку та Львівської міської ради, партнери та журналісти. Після урочистого перерізання стрічки Павлюк Наталія Андріївна, радник міського голови Львівської міської ради, звернулась до співробітників відділення з привітаннями та побажала всім здоров’я, успішної праці та стабільності. Наталія Андріївна Павлюк також підкреслила, що у працівників банківської сфери та мерії багато спільного: «… адже і ви, і ми працюємо для того, щоб покращити життя українців. Сподіваюсь, що з вашою допомогою ми і надалі будемо робити все для процвітання Львова та його мешканців».

Олена Франковська, член правління Platinum Bank, директор з продажу наголосила, що відкриття переоформлених філій банку почалось зі Львову не випадково: «Як відомо, наш бізнес взагалі починався саме з цього міста, тому для нас це вже добра традиція». Олена Франковська також повідомила, що головна мета ребрендінгу – не тільки зміна зовнішніх атрибутів, а, швидше, визначення нових пріоритетів та ще більш якісна робота банку. «Я хочу підкреслити, що сьогодні ми презентуємо цілу низку нових продуктів, які, сподіваємось, будуть цікаві та корисні для наших клієнтів. Щодо політики банку, то, незважаючи на досить складну фінансову ситуацію в країні, ми не зупиняємо кредитування, зараз наш портфель по споживчому кредитуванню складає 205 млн. гривень. Що стосується депозитного ряду, то для клієнтів, особливо сьогодні, найбільш важливими є надійність, доступність цих продуктів, а також авторитет банку та максимум достовірної інформації про банк та його акціонерів, що надасть людям можливість прийняти правильне рішення щодо розміщення своїх коштів та розуміння перспектив такого кроку. Вже зараз депозитний портфель фізичних осіб складає більше 31,8 млн. гривень». Олена Франковська розповіла, що в планах Platinum Bank – подальший розвиток бізнесу в різних регіонах України. Ведуться переговори про придбання 2-3 банків. Головні вимоги, які висуває Platinum Bank до банків-кандидатів - наявність розгалуженої мережі відділень (не менше 120), та розмір депозитного портфелю від 250 млн. до 1 млрд. гривень.

Володимир Сенюк, Начальник Львівського відділення Platinum Bank, акцентував увагу присутніх на продуктах, які банк готовий запропонувати своїм клієнтам. Серед нових продуктів він відмітив оригінальну пропозицію банку – депозит «Знайомство» (строком на два тижні – зручне та вигідне розміщення грошей, щоб впевнитися в надійності банку), а також депозит «До запитання», коштами якого клієнти можуть абсолютно вільно розпоряджатись за власним бажанням. «Ми намагалися зробити наші депозитні продукти максимально простими і доступними. До того ж, ми перестерігаємо наших клієнтів від гонитви за надто високими ставками по депозитах: краще синиця в руках, аніж журавель у небі. Треба орієнтуватись в першу чергу на надійні банківські продукти, та банки, яким можна насправді довіряти», - підкреслив Володимир Сенюк. Окрім депозитів, Platinum Bank продовжує кредитування фізичних осіб та пропонує широкий спектр цікавих і зручних кредитних програм. На завершення до уваги присутніх було запропоновано вікторину, всі питання якої стосувались платини (зрозуміла асоціація між назвою банку та найціннішим з дорогоцінних металів).

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку